+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی تاشو با خرید اینترنتی بسیار متنوع و راحت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. زیرا در سایت های اینترنتی و شبکه های مجازی فعال در کشور انواع و اقسام مارک ها وارداتی در دسترس بوده و فروش عمده و جزئی دارند.
بهترین کار برای این که از یک دستگاه و یا ابزار نهایت کارایی را داشته باشیم، این است که با توجه به شرایط موجود و کارهایی که قرار است با آن ابزار انجام دهیم، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم.
مثلاً با هر مدل اره باغبانی دستی میتوان برش انجام داد. اما آیا وقتی در مسافرت هستید و یا این که می خواهید تنها اره ای در ماشین تان داشته باشید که جای کمی بگیرد، دیگر اره های باغبانی تیغه ثابت مناسب نیست. اره باغبانی تاشو بهترین گزینه می شود.
اندازه اره باغبانی تاشو هم حدود ۲۱ سانت است و کوچکی به همراه قابلیت جمع شدن تیغه در دسته، آن را برای کارهای مذکور ایده آل می کند.
ولی نمی توان انتظار داشت که با چنین مشخصاتی بتوان شاخه های با قطر بالا را برید.

اره باغبانی تاشو برگر

خرید انواع اره باغبانی تاشو

خب حال که می دانید ابزار مورد استفاده شما کدام است، از کجا خرید می کنید؟
آیا خرید حضوری را می پسندید و یا خرید اینترنتی هم بد نیست؟
اگر کمی تیز هوش باشید، می دانید که این روز ها رقابت بر سر برند خاص کمتر شده و مارک های مختلف با طول عمر مناسب در بازار وجود دارد. آن چه اهمیت پیدا می کند، خرید ساده و سریع با قیمت مناسب تر خواهد بود.
این موارد در خرید اینترنتی بیشتر قابل تأمین می باشد. اما برخی برند هایی که خرید اره باغبانی تاشو از آن ها میسر است، موارد زیر می باشند:

  • مارک نووا
  • مارک رونیکس
  • برگر آلمان

در ایران تنها اره های با تیغه ثابت توسط برخی کارگاه ها تولید می شود، که خوشبختانه از نظر طول عمر کیفیت مناسب دارند.

اره باغبانی تاشو نووا