+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی خم با خرید اینترنتی و عمده به راحتی در اختیار همه مصرف کننده ها و نیز ابزار فروشی ها قرار میگیرد. این نوع ابزار دستی باغبانی کارآمد و با طول عمر کافی حتی برای افراد حرفه ای طراحی شده اند.
در حقیقت هرس کردن شاخه های خشک و بی جان و حتی شاخه های تازه اما نابجا گاهاً با کمک قیچی باغبانی میسر نیست. علت هم این است که قیچی باغبانی دهانه اش تا مقدار مشخصی باز می شود، این امر سبب می شود شاخه های مثلاً 5 سانتی را بتوان برش زد و اگر بیشتر باشد، قیچی نمی تواند در یک حرکت برش را انجام دهد.

انجام پی در پی چنین برش هایی با قیچی باغبانی سبب خواهد شد تا عمر قیچیی حتی اگر بسیار زیاد باشدو از انواع باکیفیت و خوش نام هم باشد، کم شود و حتی دسته قیچی بشکند.
در چنین مواردی اره باغبانی خم یا صاف راه حل اصلی ماجرا می باشد.

اره باغبانی خم با خرید اینترنتی

این موضوع که اره باغبانی خم باشد، یعنی حالت تیغه کمی منحنی طراحی می شود. به نظر می رسد برای کارایی بهتر می باشد.با توجه به حالت دسته در اره باغبانی و خمیدگی تیغه این نوع طراحی دسته سبب می شود تا هرس ساده تر انجام شود. اره هم خیلی راحت در دست کاربر جا خوش کند و همساز با دست بوده و ایجاد خستگی و آسیب نکند.

خرید اینترنتی ابزارآلات باغبانی و کشاورزی گاهی به صورت جزئی از فروشگاه های آنلاین انجام می شود. که کاربران اینترنت با سرچ های مختلف برند هایی که مد نظر دارند تهیه میکنند. البته بیشتر مهم است که خرید اینترنتی این روز ها هم برای لوازم کشاورزی و هم سایر کالاها عمده انجام شود. بین فروشگاه ها در سراسر کشور و واردکننده ها و یا نمایندگی های وارد کنندگان این گونه خیلی سریع و ساده ارتباط برقرار می شود.

خرید اره خم

انواع مدل اره باغبانی دستی

اما در مورد انواع مدل اره باغبانی دستی مدل های زیاد متنوعی در کل وجود ندارد. علت هم سادگی ساختار اره است.

  • اره باغبانی خم
  • اره باغبانی صاف
  • اره باغبانی تاشو
  • اره باغبانی غلافدار که می تواند خم یا صاف باشد.

اره های دستی در هر مدل می توانند با دسته پلاستیکی و یا چوبی تولید شوند. البته مدل های اره باغبانی که تیغه ثابت دارند. در انواع تاشو قطعاً دسته پلاستیکی است.

اره باغبانی خم دستی

بهترین اره باغبانی دستی موجود در بازار

خب شناخت این که چه مدل هایی در بازار وجود دارد برای اره باغبانی کار ساده ای است. اما با این وجود تنوع مارک بسیار زیاد می باشد.
در بازار ابزار فروشی ها هر مارکی وجود دارد. این مارک ها از تولیدات کشور چین تا کشور های اروپایی مثل آلمان و اسپانیا می باشد.

بهترین مارک هایی که می توان در فروشگاه ها یافت شاید برای افراد حرفه ای که کارشان باغداری و هرس است بیشتر برند های اروپایی باشد. مثلاً اره باغبانی آلتونا، برگر و یا حتی مارک هایی مثل سامورایی ژاپن به خوبی توانسته بهترین گزینه برای افراد حرفه ای باشد.
با خرید این مارک ها در واقع خرید یک باره انجام می دهند و کمتر در سال های بعد نیاز به هزینه مجدد برای خرید ابزارآلات دستی مثل اره باغبانی خم پیدا خواهند کرد.

اره خم باغبانی

نحوه خرید عمده انواع اره باغبانی دستی

اما همان گونه که اشاره شد، خرید اره باغبانی خم و صاف و سایر مدل های موجود در فروشگاه ها هم اکنون کاملاً به صورت اینترنتی ممکن است.
نحوه خرید در این حالت سبب می شود تا در هر نقطه ای از جهان که باشید بتوانید فروشندگان مناسب خود را پیدا کنید.

در ایران نقاط دور دستی به پایتخت به سادگی می توانند خرید بهترین مارک ها را با قیمت رقابتی و عمده انجام دهند.
در خرید اینترنتی کرایه ارسال با باربری بر عهده خود مشتری خواهد بود. اما اغلب ارسال ها با خرده بار انجام می شود، که مقدار ناچیزی کرایه به ازای یک کارتن خواهید پرداخت.

انواع اره باغبانی خم