+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی لایت با خرید اینترنتی در مرکز ابزارآلات باغبانی آرتان در دسترس بوده و امکان ثبت سفارش عمده در انواع مدل ها فراهم می باشد. لایت از مارک های ژاپنی موجود در بازار است.
قطعاً می دانید که اره باغبانی به منظور هرس کردن و بریدن کارایی زیادی دارد. ولی گاهی شاخه ها تر و تازه اند و گاهی خشک در نتیجه ممکن است نیاز به مدل های مخصوص تر بر و یا خشک بر مجزا برای افراد حرفه ای باشد.
در مورد برند های ابزارآلات باغبانی که در بازار در دسترس هستند، لایت ژاپن یکی از مارک های با کیفیت مناسب می باشد. که در ادامه برخی مدل های اره باغبانی دستی این برند را معرفی می کنیم.

خرید انواع اره باغبانی لایت ژاپن

خرید انواع اره باغبانی دستی خوشبختانه به دلیل تنوع مدل و مارک در فروشگاه ها کار ساده ای است. اما بد نیست اطلاعات خود را در مورد مارک ها بالا ببرید که بتوانید در مقایسه کیفی و نرخی هوشمندانه عمل نمایید.
انواع اره باغبانی لایت ژاپن شامل:

  • اره باغبانی خم غلاف دار لایت مدل LIGHT 2940-C که با وجود داشتن دسته آلومینیومی و روکش pvc مناسب برای برش شاخه های خشک و تازه می باشد. اندازه تیغه این مدل ۳۳ سانت است.

اره باغبانی غلافدار لایت

  • اره باغبانی غلاف دار لایت مدل BDS 100-18
  • اره تاشو لایت LIGHT که این مدل هم دارای تیغه سه پهلو است که بتوان به راحتی و با سرعت کافی برش را انجام داد. طول تیغه این مدل تاشو ۲۸ سانتی متر می باشد.

اره باغبانی لایت دستی

در خرید اینترنتی برای برند هایی مثل لایت که در سایت های معتبر در گوگل در دسترسند، اطلاعات با سرعت بیشتر در اختیار هموطنان قرار می گیرد و در نتیجه تصمیم گیری ساده تر خواهد شد.
اره باغبانی لایت در کلیه مدل ها تیغه از جنس SK-5 دارد، که استحکام کافی را دارا است.