+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی موتوری با قیمت ارزان را میتوان از مارک های مختلف خریداری نمود. این اره های درخت بر دارای انواع بنزینی و برقی هستند.
از آن جا که همه می دانند برای برش قطعات مختلف نیاز به داشتن ابزاری برای برش هستند، انتخاب ابزار مناسب یک کار حرفه ای و هوشمندانه است. در مورد تنه و قطعات قطور چوب و درخت انواع اره باغبانی مانند نمونه های موتوری کارایی ویژه ای دارد. در مورد اره باغبانی موتوری مواردی هست که باید کاربران در حین کار با آن رعایت کنند که در ادامه مطرح خواهیم کرد.

نکاتی در مورد اره باغبانی موتوری

  • این نوع اره ها همان گونه که اشاره شد می تواند با برق یا بنزین کار کند، که در اغلب مارک های موجود در بازار نمونه های بنزینی دو زمانه هستند. اما آیا می دانید منظور از دو زمانه بودن چیست؟ در حقیقت مخزن سوخت این نوع اره باغبانی موتوری به صورت جداگانه برای روغن و بنزین طراحی نشده و نسبت مشخصی از ترکیب روغن و بنزین باید در مخزن با هم ترکیب گردند. این نسبت در صورتی که به درستی رعایت نشود، سبب خرابی اره باغبانی موتوری شده و شما مجبورید برای تعمیرش هزینه زیادی پرداخت کنید.
  • نکته دوم در مورد این است که قدرت اره های باغبانی موتوی در حین کار بالا است و کاربر باید هوشیار و با مهارت باشد. البته دارای ترمز ایمنی بوده و سیستم روغن کاری اتوماتیک به همراه محافظ تیغه در اغلب مدل های آن وجود دارد.
  • اگر می خواهید کارهای سبک انجام دهید،، اره برقی باغبانی را انتخاب کنید که کم صدا تر و با با وزن کمترند.ایمنی اره باغبانی موتوری

قیمت اره باغبانی موتوری

در اره باغبانی موتوری نکاتی که شامل مشخصات فنی می شود در قیمت اثر گذار خواهد بود و خرید شما را می تواند هوشمندانه تر کند اگر موارد مذکور را بررسی و انتخاب کنید.

  • اولین موضوع در قیمت داشتن طول تیغه متنوع است که در 35 سانت به بالا است.
  • دومین نکته قدرت موتور خواهد بود.
  • موارد دیگر شامل برند، کشور سازنده، نوع سوخت را شامل می شود.

اره باغبانی موتوری