+989129218622 artancompany22@gmail.com

 

اره موتوری بدون صدا در بازار در دو نوع برقی و بنزینی به مشتریان ارائه می‌شود. بزرگترین شرکت تامین‌کننده از برندهای گوناگون در سایزهای مختلف به مشتریان عرضه می‌نماید.

 

بی صدا بودن یکی از بهترین ویژگی‌های این دستگاه است. برای خرید اینترنتی انواع بی صدا و صدا دار، سایت بازار اره برقی ایران گزینه مناسبی خواهد بود.

 

انواع اره برقی که هر یک چوب بر، فلز بر و … هستند، در دو نوع صدا دار و بی صدا عرضه می‌شوند. اگر قصد خرید اره برقی بی صدا را دارید و با بهترین مارک‌های تولیدکننده این دستگاه آشنا نیستید، بهتر است به سایت خرید اینترنتی اره برقی در فضای مجازی سر زده و با مشخصات انواع اره آشنا شوید.

 

خصوصیات اره موتوری ادون شامل تیغه ۵۰ سانتی، موتور ۳ اسب ،حجم موتو ر ۵۲ سی سی ،روغن کاری اتومات کاربرات تایوانی است. لوازم اضافه آن شامل آچار شمع، پیچ گوشتی، آلن، سوهان، روکش زنجیر می‌باشد. این اره مناسب کارهای سبک و کم حجم می‌باشد.

 

اره برقی خانگی به منظور تسریع برش چوب طراحی می‌شود. این اره‌ی زنجیری قدرت موتوری برابر ۱٫۸ اسب بخار دارد. از بنزین برای تامین انرژی مورد نیاز خود استفاده می‌کند. موتور این دستگاه حجمی برابر ۳۱٫۸ سی سی دارد.

 

زنجیر به کار رفته در این اره طول ریلی برابر ۴۰ سانتی‌متر دارد. گنجایش مخزن بنزین این دستگاه ۲۵۰ میلی‌لیتر و مخزن روغن آن ۱۴۵ میلی‌لیتر است. در ساخت بدنه و استاتور موتور این اره‌ بنزینی از فلز منیزیم استفاده شده است که موجب افزایش طول عمر آن‌ها می‌شود.

 

از دیگر مزایای دستگاه فوق می‌توان به سیستم روغن‌کاری خودکار زنجیر و استارت سریع آن اشاره کرد. این دستگاه مجهز به سیستم لرزش‌گیر بوده و بسیاری از لرزش‌های حاصل از برش چوب را جذب می‌کند.

 

 

اره موتوری بدون صدا | فروشگاه اره باغبانی برقی

خرید و فروش اره موتوری بدون صدا

خرید و فروش اره موتوری بدون صدا در نمایشگاه خارجی به فروش می‌رسد. مشتریان خارجی نیز استقبال خوبی از اره موتوری بدون صدا کردند. طرح‌های ویژه برای مشتریان خارجی در نظر گرفته شده است. خرید و فروش اره موتوری توسط بازاریابان صورت می‌پذیرد.

 

مواد اولیه به کار گرفته شده در این نوع اره، بدون صدا از داخل و خارج کشور تامین می‌شود. اره موتوری بی صدا با کیفیت را از نمایندگی‌های سراسر کشور خرید کنید.

خرید و فروش اره موتوری بدون صدا

خصوصیات اره موتوری بدون صدا

بی صدا بودن اره برقی یکی از بهترین ویژگی‌های این دستگاه است. اگر قصد خرید اره برقی بی صدا را دارید و با بهترین مارک‌های تولید شده این دستگاه آشنا نیستید، بهتر است به سایت خرید اینترنتی اره در فضای مجازی سر زده و با مشخصات انواع اره برقی بدون صدا آشنا شوید.

خصوصیات اره موتوری بدون صدا

لیست قیمت انواع اره موتوری

لیست قیمت اره موتوری را می‌توانید از نمایندگی‌های سراسر کشور تهیه کنید‌. همچنین انواع سایت‌های فروشگاهی،لیست قیمت‌ها را به شما نشان می‌دهند. جهت دریافت انواع اره، به نمایندگی‌های کشور‌های دیگر فرستاده می‌شود. ویزیتورها نیز انواع ومشخصات هر محصول را به مراکز خرید لوازم فروشگاهی معرفی می‌کنند و در صورت نیاز مشتری مشخصات مشتری را دریافت می‌کنند و برحسب نوع اره به مشتریان می‌فرستند.

 

 

لیست قیمت انواع اره موتوری

سفارش عمده اره موتوری

سفارش عمده اره موتوری در نمایندگی‌های سراسر کشور صورت می‌پذیرد. همچنین این نمایندگی‌ها طرح‌های ویژه‌ای برای خریداران داخلی و خارجی دارند. محصولات مورد نیاز را می‌توانید همراه با مشخصات کامل در سایت‌های اینترنتی مشاهده کنید.

 

اره موتوری از کشورهای خارجی مشتریان زیادی دارد. سالانه شرکت‌های خارجی خواستار خرید اره از کشور ایران هستند. کشورهای خارجی لیست محصولات ایرانی به همراه ویژگی‌ها در خدمت مردم خارج کشور قرار می‌دهند.

 

 

سفارش عمده اره موتوری

تولیدکنندگان اره موتوری در کشور

کارخانجات تولید اره موتوری، انواع اره موتوری را تولید می‌کنند و کاتالوگ محصولات خود را به مراکز مربوطه می‌فرستند. همچنین شرکت‌های فروش در نمایشگاه در داخل و خارج کشور حضور پیدا می‌کنند.

 

تخفیفاتی برای فروش اره موتوری در نظر می‌گیرند. کارخانه‌ها موا اولیه ساخت اره موتوری را با کیفیت‌ترین و کم هزینه‌ترین تولید می‌کنند تا مورد رضایت مشتریان باشد.

 

 

 

تولیدکنندگان اره موتوری در کشور

 

 

کاربرد اره‌موتوری بدون صدا

اره موتوری بدون صدا انواع مختلفی را با توجه به بازار کار ایجاد می‌کنند. برخی از انواع اره موتوری بدون صدا چند منظوره هستند و چندین کاربرد دارند.

 

از کاربردهای آن به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 

  1. قطع وانداختن درختان
  2. تهیه هیزم از درختان
  3. هرس کردن درختان
  4. پزشکی و جراحی
  5. بریدن یخ
  6. برداشت چوب از مزارع چوبی
  7. بریدن بتن و آسفالت
  8. برداشت چوب از مزارع تولیدچوب

 

کاربرد اره موتوری بدون صدا