+989129218622 artancompany22@gmail.com

انواع اره باغبانی واستر دستی با ارسال سریع به مناطق مختلف کشور میتواند نیاز مصرف کننده ها را به داشتن محصولات و لوازم کشاورزی مرغوب بر طرف کرده و البته طول عمر مد نظرشان را هم تأمین کند.
چرا باید اره باغبانی داشته باشید؟ آیا در هر محلی این وسیله استفاده و کاربرد دارد؟ خب در خانه و یا محل کار اگر گیاه و درختی داشته باشید، ممکن است نیاز به برش و هرس پیدا کند.
یا بخواهید قطعه ای فلزی و یا پلاستیکی را ببرید که توسط قیچی برش داده نمی شود، اره باغبانی به کمک شما خواهد آمد. انواع انواع اره باغبانی دستی در بازار وجود دارد که یکی از مارک یا باکیفیت آن را می توان واستر نامید.

انواع اره باغبانی واستر دستی

آیا میدانید با وجود داشتن ساختار ساده تیغه و دسته در همه انواع اره باغبانی، هر مارکی دارای تنوع مدل می باشد؟ این تنوع مدل با وجود حفظ ساختار پایه دارای تفاوت های ظریفی است که کاربرد آن مدل را ساده تر و خاص تر می کند.
مثلاً انواع اره باغبانی واستر دستی به صورت زیر طبقه بندی می شود.

  • اره باغبانی واستر مدل Strong: این مدل تیغه ای پهن و بزرگ دارد و دسته آن هلالی شکل است. در نتیجه بریدن شاخه های قطور تر با کمک آن ساده تر خواهد شد.

اره باغبانی واستر

  • اره باغبانی واستر مدل Wooden Handle: این مدل دسته چوبی و تیغه ثابت دارد. تیغه این مدل قابلیت تعویض داشته و البته طول 34 سانت آن برای اغلب کارهای روزمره باغبانی و خانگی مناسب کرده است.
  • اره باغبانی واستر مدل دسته چوبی VS002: این مدل هم دسته چوبی دارد. ولی غلاف دار هم هست که به راحتی به کمک قسمت تعبییه شده برای آویزان کردن اره می توان آن را حمل نمود. تیغه از نوع خشک بر می باشد.

خب با توجه به انواع باغبانی واستر و نیز سایر برند ها و مدل هایی که در مرکز ابزارآلات باغبانی آرتان وجود دارد، آیا می دانید نحوه ارسال و انجام خرید چگونه است؟

اره دسته چوبی واستر

نحوه ارسال انواع اره باغبانی دستی و موتوری

نحوه ارسال انواع اره باغبانی واستر دستی و نیز سایر لوازم و تجهیزات باغبانی و کشاورزی چگونه است؟
خرید برای لوازم دستی باید عمده انجام شود. یعنی تعداد سفارش باید در اندازه ای که در کارتن ها بسته بندی شده، باشد. در حقیقت در این مرکز خرید ابزار دستی به صورت تکی ممکن نیست.
اما خرید ماشین آلات و تجهیزات موتوری تکی امکان ارسال دارند. کارتن ها حجم کمی را اشغال می کنند و معمولاً عمده سفارش ها از طریق باربری های معروف و خوش نام مثل موارد زیر ارسال می شود.

  • باربری وطن
  • باربری شمس العماره
  • باربری شمال

اما این به آن معنا نیست که تنها با همین باربری ها ارسال سفارش انجام می شود. هر مشتری می تواند با معرفی باربری مورد اعتماد خود، بار و سفارش خود را در زمان کوتاه و سالم تحویل بگیرد.

اره غلافدار واستر