+989129218622 artancompany22@gmail.com

بهترین اره باغبانی در انواع دستی و موتوری که در بازار وجود دارد را می شناسید؟آیا تنها مارک را ملاکی را برای اعتبار و کارایی ابزارهای دستی و موتوری می دانید؟
بهترین اره باغبانی کدام مارک است؟ آیا می دانید دارای چه مشخصاتی است؟ در انواع دستی و موتوری اره باغبانی داراری چه کاربرد هایی است؟
اولین نکته در مورد ابزارآلات باغبانی این است که بدانید کارایی آن ها تا حدی است.

مثلاً در باغداری و کشاورزی خواه ناخواه سرکار مان با شاخه هایی است که به هر دلیلی مثل خشک بودن، مزاحم بودن و نابجا بودن، باید آن ها را ببُریم. گاهی قطر شاخه کم و در حدود 3 سانت است، که قیچی باغبانی به کار گرفته می شود. اما گاهی بین 3 تا 5 سانت قطر شاخه می شود که اره باغبانی دستی گزینه مورد استفاده خواهد بود.
در چوب بری ها و نیز امور جنگلداری و باغبانی اگر سر و کارتان با شاخه های قطور تر باشد، انواع اره باغبانی موتوری چه بنزینی و چه برقی کاربرد دارند.
همچین برای شمشاد زنی علاوه بر قیچی انواع اره هم وجود دارد که موتوری هستند. و شاخه های قطور تر را برش می زند.

بهترین اره باغبانی دستی و موتوری کدام مارک ها هستند؟

بهترین اره باغبانی موجود در فروشگاه ها کدام مارک ها هستند؟ آیا نام تجاری تنها دلیل خوب بودن شان است؟ یا این که چون کیفیت و مشخصات خاصی داشته اند، جزو بهترین های ابزار فروشی ها شده اند؟

  • اره باغبانی سامورایی ژاپن. البته به شرطی که مارک اصلش را خرید کنید. این برند در کمپانی کانزاوای ژاپن با تیغه ای فولادین و دو طرفه تولید می شود. بیشتر مدل های این برند، مثل c330 LH دارای غلاف می باشند.
  • اره باغبانی سابوتن دیگر مارک ژاپنی مطرح در فروشگاه ها است.
  • اره باغبانی برگر که توسط شرکت برگر آلمان تولید شده و دارای دسته پلاستیکی قرمز و انواع دسته چوبی می باشد.
  • اره باغبانی رونیکس تولید دیگر کشور آسیای شرقی یعنی کره جنوبی است.

اره باغبانی دستی برگر اره باغبانی سامورایی

در مورد اره های موتوری برند های زیر در بازار خوش نام هستند.

  • اره آلکو
  • اره افکو
  • اره باغبانی بوش
  • اره اشتیل

انواع اره باغبانی موتوری خارجی

اگر اره دارای سوخت بنزینی باشد، سیستم مخلوط کردن بنزین و روغن به صورت اتوماتیک در آن فعال است.
در عین حال اره های موتوری اغلب دارای سیستم ضد لرزش هستند. این امر سبب می شود که در حین کار کاربر راحت تر بتواند آن ها را کنترل کند.
همان طور که می دانید، در ابتدا هر برندی با کیفیت و شاید خدماتی که به مشتری می دهد در بازار فروش بالا پیدا می کند. اما شاید این روز ها به دلیل رقبای زیاد، قیمت ارزان تر هم دلیل دیگر در فروش باشد.
منتها مارک های نام برده شده در بالا در کل جهان به دلیل طراحی ارگونومی، کیفیت در تیغه و خوش دستی معروف شده اند.

اره برقی باغبانی کوچک

در بین انواع اره باغبانی مدل های برقی کوچکی هم در مراکز فروش وجود دارند که نه سنگینی اره های موتوری و نه سر و صدای آن ها را ندارند.
این مدل ها ابعاد کوچک تری دارند و هر چند شاخه های قطور را می بُرند، اما برای بریدن تنه مناسب نیستند.
اره برقی کوچک اغلب شارژی است و کیف مخصوص حمل دارد. همچنین باید بدانید که کار کردن با آن مانند مدل های زنجیری بزرگ، زیاد خطرناک نیست و مهارت خاصی هم نمی خواهد. این مدل اره ها را افراد مسن که توان کار با اره های دستی را ندارند، می پسندند.

نمایندگی فروش انواع اره باغبانی

در مورد نمایندگی های ابزار باغبانی مارک هایی چون آلکو، افکو، اشتیل و نیز در انواع دستی برند های نام برده شده در بالا دارای نمایندگی رسمی و مجاز در کشور هستند.
این نمایندگی ها به کل کشور فروش عمده و جزئی خواهند داشت.
اما مزیت اصلی نمایندگی ها این است که خدمات پس از فروش می دهند. این خدمات در حین کار با ابزار موتوری به دلیل امکان خرابی می تواند هزینه های شما را کاهش دهد.

اره باغبانی دستی رونیکس