+989129218622 artancompany22@gmail.com

بهترین قیمت انواع قیچی باغبانی ژاپنی در بازار چه نرخ هایی می باشد آیا از این نوع قیچی ها به لحاظ کیفی هم می توان راضی بود؟ مدل ها و برند های ژاپنی قیچی باغبانی هرس که در فروشگاه ها در دسترسند، کدام می باشند؟
شاید این روز ها با گران شدن اغلب کالاها و خدمات دیگر کمتر کسی به دنبال قیمت ارزان باشد و یا باور کند که قیمتی نسبت به کالاهای دیگر و محصولات مشابه ارزان باشد. اما در هر حوزه ای تنوع کیفیت یکی از دلایل اصلی در قیمت متنوع می باشد.

برای بهترین کیفیت ها هم قیمت ها بالا است. در مورد قیچی باغبانی ژاپنی باید بگوییم که استحکام و دوام تیغه و دسته سبب طول عمر بالای این برند ها شده است.
همچنین خوش دستی و طراحی ارگونومیک از مشخصه های مناسب برای کیفیت این مارک های وارداتی است.
حتی در مدل هایی با افزایش نیروی دست، سبب بهتر برش خوردن قطعات قطور می شوند.

قیچی باغبانی ژاپنی بزرگ

قیمت انواع قیچی باغبانی ژاپنی عمده

اما قیمت انواع قیچی باغبانی ژاپنی عمده در بازار چقدر است؟ بهترین قیمت هایی که می توان از این نوع برند ها و سایر مارک های وارداتی معتبر پیدا کرد از مراکزی دریافت خواهد شد که مستقیم عرضه می کنند.
در خرید عمده و همچنین برای زمان هایی که مراکز مختلف اعلام تخفیف ویژه می دهند، می توان قیمت های ارزان تر را دریافت نمود.
البته خوشبختانه برخی برند های ژاپنی که در ادامه معرفی مدل ها و برند ها را خواهیم داشت، در کشور دارای نمایندگی فروش هستند که خوشبختانه قیمت های منصفانه ای را برای ارسال به سراسر کشور خواهند داشت.

قیچی باغبانی ژاپنی لایت

انواع برند قیچی باغبانی ژاپنی خوب

انواع برند قیچی باغبانی ژاپنی خوب شامل مارک های زیر می باشد.

  • قیچی باغبانی ژاپنی سابوتن(قیچی باغبانی سابوتن مدل 1260، قیچی باغبانی سابوتن مدل 1340، قیچی باغبانی سابوتن مدل 1255،مدل 1300، مدل 1256،مدل 1570 دسته بلند)
  • قیچی باغبانی لایت
  • آرس

خوشبختانه در کلیه مارک ها هم قیچی باغبانی هرس کوچک و هم بزرگ دسته بلند وجود دارد.
البته تنوع ابزار در این مارک ها زیاد است و مثلاً برند لایت، دارای آچار، چاقوی پیوند، فازمتر و لوله بر و غیر را هم دارد.
اما لازم است بدانید که کیفیت برند های نام برده شده در صورت اصل بودن بالا است. و با توجه به استقبالی که در کل جهان از آن ها شده است، هم فروش خوبی دارد.
همین فروش خوب سبب می شده تا برخی شرکت های تایوانی مدل های طرح ژاپنی را تولید کنند. این ها کیفیت کمتری دارند و در عین حال قیمت ارزان تری چه عمده و چه جزئی را خواهند داشت. نمونه های طرح ژاپنی بیشتر برای مصارف خانگی کارایی دارد.

قیچی باغبانی هرس سابوتن