+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی باغبانی اصل ژاپن، دارای کیفیت بالایی است. قیچی اصل ژاپنی به دلیل ویژگی‌هایی که دارد خریداران و طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین علت تامین کننده قیچی باغبانی اصل ژاپن فروش زیادی دارد. برای خرید قیچی های باغبانی درجه یک باید به فروشگاههای ابزار خوب در سطح شهر برویم و یا حتی از تجربیات کسانی که سازنده، فروشنده و یا حتی باغدار بوده اند، استفاده کنیم تا بتوانیم کالای با کیفیت تهیه کنیم.

تامین کننده قیچی باغبانی اصل ژاپن

مشخصات فنی قیچی باغبانی اصل ژاپن

مشخصات فنی قیچی باغبانی اصل ژاپن یک جفت قیچی باغبانی ابزار مناسبی برای هر پروژه باغبانی است. اگرچه در بیشتر موارد، قیچی باغبانی شبیه یک جفت قیچی است، اما برای هرس و کوتاه کردن تقریباً هر گل یا گیاه باغی طراحی شده است. قیچی باغی معمولی دارای دو تیغه دندانه دار از جنس استیل ضد زنگ است.

ابزارهای سنتی ژاپنی ضد زنگ نیستند. امروز نیز مانند سال‌های گذشته، همین امر صادق است: بهترین تیغه‌های ابزار از فولاد کربنی ساخته شده‌اند که به سادگی ضد زنگ نیست. با این حال، برای جلوگیری از زنگ زدگی آنها فقط به کمی دقت نیاز دارد. فقط بعد از استفاده آنها را خشک کنید! هر از گاهی آنها نیاز به دریافت اسمیر روغن دارند.با استفاده از این قیچی با طول 1.8 متر می توانید بدون مشکل به نوک پرچین های بلند برسید. برخی از ویژگی های این تریمرها به آسان تر کردن کار کمک می کند. میله را می توان چرخاند تا تیغه را در هر موقعیتی بچرخاند و تیغه را می توان تا زاویه 90 درجه کج کرد (با استفاده از دکمه قرمز سمت تیغه) تا بتوانید شاخه های عمودی را نیز به راحتی از زمین لمس کنید. یک بند حمل شانه گنجانده شده است.

این نوع قیچی ها جنس محکی دارند در نتیجه به راحتی دچار اسیب و شکستگی نمی شوند. به همین دلیل میتوان از آن ها با خیال راحت در حفظ و حراست از گل ها، گیاهان و حتی درختان استفاده کرد.

فروشنده قیچی باغبانی اصل ژاپن

فروشنده قیچی باغبانی اصل ژاپن فروشنده قیچی باغبانی، در اکثر نقاط مختلف یافت می شود. فروشندگان قیچی های باغبانی اغلب انواع نوع قیچی را عرضه می نمایند اما بهترین قیچی قیچی اصل ژاپن است زیرا از هر لحاظ مناسب بوده و کلیه ویژگی های قیچی باغبانی خوب و استاندارد را دارد. به همین دلیل تقریباً تمام فروشندگان این نوع قیچی را برای فروش عرضه می نمایند و فروش این قیچی عرضه بسیاری دارد و در اکثر نقاط یافت می شود. با توجه به این گستردگی عرضه و فروش بهتر است با تحقیق و استفاده از تجربیات دیگران و همچنین مقایسه قیمت و کیفیت کالای فروشندگان متفاوت بهترین خرید را انجام بدهیم.