+989129218622 artancompany22@gmail.com

توزیع اره باغبانی ایرانی توسط کسانی انجام می شود که از فعالان عرصه تجاری اقتصادی می باشند چون به راحتی می توانند تشخیص دهند بازار به چه مقدار کالا نیاز مند است. اره باغبانی همان طور که از نامش پیداست توسط باغبانان استفاده می شود و برای بریدن شاخه ها و برگ ها درختان و هرس کردن آن ها استفاده می شود.

توزیع اره باغبانی ایرانی

اطلاعاتی درباره اره باغبانی ایرانی

اطلاعاتی درباره اره باغبانی ایرانی

اره باغبانی ایرانی یکی از ابزار های اساسی باغبانی می باشد که دارای دسته و تیغه می باشد و از نظر شکل ظاهری ممکن است مانند اره های چوب بری باشد ولی نسبت به اره های چوب بری تیغه های آن انعطاف پذیر تر و حالت کشسانی آن بیشتر می باشد.

برای نگهداری درختان هر باغبانی باید از این ابزار استفاده کند تا شاخه های خشک و اضافه آن ها را ببرد. تیغه های آن ها از فولاد و ترکیبی از آهن، کربن و فلزات ساخته شده اند به همین دلیل کیفیت و استحکام بالای دارند.

دسته های این نمونه ابزار از جنس پلاستیک فشرده می باشند، علاوه بر این ما می توانیم با استفاده طولانی مدت تیغه های آن را تعویض کنیم.

این محصولات در انواع مختلفی تولید می شوند که می توان به اره باغبانی خم، اره باغبانی مستقیم، اره باغبانی تاشو، اره باغبانی چوب خور، اره باغبانی خم چند کاره اشاره کرد که طول تیغه های آن ها می تواند بین 200 تا 400 میلی متر باشد.

تولید بهترین اره باغبانی ایرانی

تولید بهترین اره باغبانی ایرانی

تولید اره ایرانی باغبانی با همکاری تولید کنندگان و متخصصین امر در این زمینه انجام می شود تا بتوانند بهترین و باکیفیت ترین کالا را در دسترس مشتریان بگذارند و به جایگاه برند مورد نظر در بازار کمک کنند.

برای استفاده از اره باید از دستکش استفاده کنید و بعد در مکانی مناسبی قرار بگیرید و از بالا اره شروع به بریدن شاخه کنید تا به پایین اره برسید این کار باعث می شود اره بهتر در شاخه نفوذ کند و سریع تر بریده و شکسته شود.

برای بریدن شاخه های کلفت و سخت باید از اره برقی استفاده کنید چون ارده دستی باعث می شود تیغه های آن کج شود، به طور کلی اره باغبانی دستی برای برش برگ و شاخه های نازک درختان می باشد.

در هنگام استفاده از این ابزار نباید دسته آن چرب یا خیس باشد چون این باعث می شود اره از دست شما رها شود. برای بریدن شاخه های شلوغ بهتر است از عینک استفاده کنید تا به چشمان شما آسیب وارد نشود، در پایان کار باید اره را تمیز کرد و داخل غلاف خود گذاشت.