+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن زن دستی نوعی از چمن زن است که بدون هیچ نوع سوختی و تنها با نیروی دست کار می کند. این دستگاه یک دستگاه کاربردی برای امور باغبانی محسوب می شود. در حال حاضر توزیع چمن زن دستی زیر قیمت بازار آغاز شده است. اگر شما خریدار این محصول هستید می توانید به صورت حضوری و سفارش اینترنتی اقدام به خرید نمایید و در سریعترین زمان آن را دریافت کنید.توزیع چمن زن دستی زیر قیمت بازار

معرفی انواع چمن زن دستی

معرفی انواع چمن زن دستی دستگاه چمن زن دستی یکی از ساده ترین ماشین های چمن زنی محسوب می شود و به راحتی قابل استفاده است.
 انواع مختلف این دستگاه ها توسط شرکت های مختلف در طرحها، رنگها، سایزها و مدل های گوناگون تولید می شوند و با برند های مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. در واقع این چمن زنها تنها تفاوتشان در رنگ و سایز و برند شرکت تولید کننده است.
چمن زن های دستی در واقع برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. نوعی از این دستگاه ها برای برش علف های هرز در محدوده کم و نوعی دیگر برای برش محدوده وسیعتر مورد استفاده قرار می گیرند و دارای ظرفیت های گوناگون هستند.
 اما بیشترین مصارف آن ها برای مساحت های کم است. محرک و سیستم برش این نوع چمن زن ها با قدرت دست و به صورت هلی می باشد.
انواع چمن زن های دستی با استقبال زیادی از جانب مصرف کنندگان روبرو شده است. این چمن زن ها نیاز به هیچ نوع سوختی ندارند و با محیط زیست نیز بسیار سازگار  هستند و دارای وزن سبکی هستند و به راحتی قابل حمل و نقل می باشند.
 این نوع دستگاه ها قابلیت تنظیم ارتفاع برش را دارند و به راحتی توسط دست راه اندازی می شوند و برای بسیاری از افراد که جهت مصارف خانگی نیاز به یک چمن زن دارند بسیار کارساز هستند.

مرکز پخش انواع چمن زن دستی

مرکز پخش انواع چمن زن دستیچمن زن های دستی معمولا به صورت های مختلفی در کشور عرضه می شوند. نمایندگی های فروش به دلیل حذف واسطه ها، این محصول را با قیمت بسیار ارزان و زیر قیمت بازار در دسترس خریداران قرار می دهند.
همچنین با پخش اینترنتی و فروش آنلاین خرید را برای بسیاری از مشتریانی که امکان خرید حضوری را ندارند راحت تر کرده اند.
نمایندگی پخش انواع چمن زن دستی، پخش این محصول را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده انجام می دهد.
اگر شما خریداران این محصول هستید مهم نیست که در کدام نقطه از شهر قرار دارید شما به راحتی می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید تا محصول برای شما ارسال گردد.
جهت اطلاع از قیمت فروش محصول می توانید با مشاوران فروش در ارتباط باشید و لیست قیمت را از آنان دریافت نمایید و در صورت داشتن هر گونه سوالی تماس بگیرید.