+989129218622 artancompany22@gmail.com

توزیع کنندگان اره باغبانی شمشاد زن را به صورت عمده به سراسر شهر های کشور توزیع می کنند. این محصول با کیفیت بسیار بالای خود توانسته جمعی از کشاورزان را به خود وابسته کند. مصرف کنندگان عزیز برای خرید محصول کافیست به صورت مستقیم با همکاران ما که در این زمینه فعالیت می کنند در ارتباط باشید تا کالای مورد نظر را با قیمت های ارزان و مناسب از آن خود کنید.

توزیع کنندگان اره باغبانی شمشاد زن

انواع اره های باغبانی کدامند؟

انواع اره های باغبانی کدامند؟

آیا اره باغبانی دارای انواع های مختلفی می باشد؟ بله با ما همراه باشید تا انواع محصول را به شما معرفی کنیم.
.
اره زنجیری، این نام نوعی اره می باشد که با کمک الکتریسیته، نیروی هیدرولیک یا موتور دو زمانه با سرعت بسیار خوب کار می کند. همچنین کاربرد آن بیشتر برای تنه درختان، هرس، برش چوب و… می باشد.
اره زنجیری به دو بخش تقسیم بندی می شود اولیه تیغه آن می باشد که به همراه یک زنجیر به طور دورانی می چرخد دوم نیز موتور بنزینی آن می باشد که به وسیله برق یا باتری کار می کند. 
. اره سرشاخه زن، برای بریدن شاخه های درخت که دست فرد به آنها نمی رسد این دستگاه با دسته بلند ساخته شده است که بدون بالا رفتن از درخت بتوان شاخه ها را هرس کرد.
این نوع اره را طوری طراحی کرده اند که به همراه یک اره زنجیری یک میله تلسکوپ در کنار هم تشکیل شده اند تا به راحتی بتوان درختان را هرس کرد. 
. اره هیزم بر، از این دستگاه برای تهیه هیزم استفاده می شود. این اره ها نیز طوری طراحی شده اند که از یک پایه نگهدارنده و یک موتور دینامی با تیغه های 40 سانتی متر می تواند،
با قدرت بالا تنه های درخت با قطر زیاد را هرس کند.

فروشندگان انواع اره باغبانی شمشاد زن

فروشندگان انواع اره باغبانی شمشاد زن

فروشندگان انواع اره باغبانی شمشاد زن از جمله، اره باغبانی برگر، اره باغبانی شارژی را به صوت عمده به فروش می رسانند.
همینطور این محصول با مواد اولیه اصل همراه می باشد که توسط دستگاه های پیشرفته نیز طراحی شده اند. کسانی که می خواهند اقدام به خرید کنند.
کافیست به طور مستقیم با مشاوران ما در ارتباط باشند تا از نزدیک انواع مختلفی اره باغبانی با کاربرد های فراوان را مشاهده کنند تا با اطمینان خاطر به خرید خود بپردازند.
همینطور محصول ما دارای قیمت های ارزان و مناسب می باشد که همه افراد می توانند با هزینه های کم و با صرفه کالای مورد نظر را به طور مستقیم خریداری کنند.