+989129218622 artancompany22@gmail.com

دستگاه چمن زن و یا علف زن یک نوع دستگاه می باشد که وظیفه آن هرس کردن علف های هرز و یونجه می‌باشد. توزیع کنندگان دستگاه چمن زنی کوچک این محصول را به دو صورت دستی و بنزینی از تولیدکنندگان خریداری کرده و به بازار عرضه می کنند. این دستگاه اندازه های مختلفی دارد که خریداران با توجه به نیاز خود آن را خریداری می کنند.

توزیع کنندگان دستگاه چمن زنی کوچک

راهنمای خرید دستگاه چمن زنی کوچک

راهنمای خرید دستگاه چمن زنی کوچک اگر شما جزء افرادی هستید که در خانه ویلایی سکونت دارید و یا صاحب باغ بزرگی هستید قطعاً به یک دستگاه چمن زن برای هرس کردن علف های هرز و چمن ها نیاز دارید. همانطور که قبلا اشاره کردیم دستگاه چمن زن در اندازه های بزرگ و کوچک و دستی و بنزینی و برقی تولید می شود.

اگر باغ شما پوشیده از علف ها و چمن های کوتاه می باشد بهتر است از دستگاه چمن زن دستی استفاده کنید. این دستگاه یکی از آسان ترین و پرکاربردترین دستگاه ها به شمار می آید و کار با آن بسیار ساده و آسان می باشد و نیاز به مهارت خاصی ندارد.

دستگاه چمن زن برقی همانطور که از نامش پیداست برای کار کردن نیاز به برق دارد. بنابراین اگر آن مکان برق نداشته باشد این دستگاه به درد شما نمی خورد. از این دستگاه برای درختان و علف هایی با ارتفاع بلند استفاده می شود و صدای کمی دارد. جالب است بدانید این دستگاه هیچ گونه آلودگی صوتی و محیط زیستی به همراه خود ندارد.قیمت چمن زن برقی کمتر از چمن زن بنزینی می باشد به همین دلیل فروش بالاتری در بازار دارد.

دستگاه بعدی که می خوام در موردش توضیح دهیم دستگاه چمن زن بنزینی می باشد که از این دستگاه در زمین هایی که شیب دارند استفاده می کنند. این دستگاه برای کار کردن نیاز به مقدار کمی بنزین دارد. این دستگاه طوری طراحی شده است که برای حرکت نیازی به زور زیادی نخواهید داشت و دستگاه با کمی حرکت شروع به هرس کردن می‌کند.

بازار فروش دستگاه چمن زنی کوچک

بازار فروش دستگاه چمن زنی کوچک در ایران کارخانه های زیادی وجود دارد که مشغول به تولید دستگاه چمن زنی در اندازه های مختلف می باشند. که هر کدام کاربرد های مخصوص به خودشان را دارند. افرادی که قصد خرید عمده این محصول را دارند می توانند با مراجعه به بازار فروش و یا کارخانه ها این محصول را با قیمت ارزان تر و بدون واسطه خریداری کرده و به فروش برسانند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ایران همه ساله تعداد زیادی دستگاه چمن زنی را به کشورهای دیگر صادر می کند. فروش دستگاه چمن زنی یکی از ارز آور ترین شغل ها در ایران به شمار می‌آید.