+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی از جمله ابزار های دستی هستند که از آنها بسیار استفاده می شود و امروزه انواع مختلفی از آنها تولید می شود و در باغات مختلف از آنها جهت انجام کارهای هرس بسیار استفاده می شود. امروزه در تولیدی اره باغبانی ایرانی بهترین نمونه ها با استفاده از بهترین آلیاژها تولید می شوند که دارای ساختار خوبی هستند و جهت عرضه آنها از شیوه های غیر حضوری هم بسیار استفاده می شود.

تولیدی اره باغبانی ایرانی

مشخصات اره باغبانی توسن

مشخصات اره باغبانی توسن  همانطور که می دانید اره ها از جمله وسایلی هستند که در امور باغبانی بسیار استفاده می شوند که در مدل های مختلفی تولید می شوند و نوع استفاده از آنها نیز متفاوت می باشد که از جمله مرغوبترین انواع آنها می توان به انواع اره توسن اشاره کرد که ویژگی ها و مشخصه های خاص خود را دارا می باشند و جهت آشنایی در ادامه بیشتر به بیان ویژگی های این وسیله پرداخته می شود:

  • اره توسن از جمله بهترین اره های ایرانی می باشد که تیغه آن اندکی هلالی شکل می باشد و از آلیاژ فولاد مرغوب ساخته شده است؛ به همین علت از استحکام بالایی برخوردار می باشد و به مرور زمان زنگ نمی زند و یا از تیزی آن کاسته نمی شود.
  • دندانه های این اره بسیار مناسب و با دقت ساخته شده اند؛ به همین علت عمل اره کرده را به راحتی و برای چوب های خشک و تر به راحتی انجام می دهد.
  • برای این وسیله معمولا غلاف در نظر گرفته می شود.
  • قسمت دسته آن معمولا عایق می باشد و از بهترین مواد با استحکام بالا استفاده می شود و راحتی کافی را برای شخص تامین می کنند.
  • این اره در عین مرغوبیت بالایی که دارا می باشد دارای وزن سبکی وی باشد و بسیار خوش دست است.

عرضه انواع اره باغبانی ایرانی

عرضه انواع اره باغبانی ایرانی  به علت نیاز همیشگی به اره های باغبانی، تولید اره باغبانی ایرانی همیشه در دستور کار قرار دارد و امروزه انواع مختلفی از آنها تولید می شود که به خوبی پاسخ گوی نیاز های افراد هستند و از بهترین جنس ها ساخته شده اند.

در این مرکز برای عرضه انواع باغبانی از شیوه های مختلفی استفاده می شود و از این رو خریداران در اقصی نقاط ایران و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان خرید آنها را در تعداد عمده و یا جزئی خواهند داشت و سفارش های افراد در اسرع وقت به دست آنها خواهد رسید.

قیمت خرید این اره های مرغوب نیز بسیار مناسب و ارزان می باشد و خرید آنها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.