+989129218622 artancompany22@gmail.com

تولیدی اره باغبانی دستی ایرانی که در شهرهایی مثل اصفهان فعال هستند،می توانند با افزایش تولید و کیفیت خود جای برند های خارجی موجود در بازار را به خوبی بگیرند.
گاهی ممکن است ساخت برخی دستگاه ها و ابزارها برای کشوری به دلیل نیاز به تکنولوژی و علم ساخت ویژه مشکل و هزینه برتر از این باشد، که تولید داخلی را برای آن منظور به کار ببرند. اما در زمینه ابزارآلات باغبانی مثل اره باغبانی کشور مان می تواند در بازار جهانی هم شناخته شود.
تولیدکننده های اره باغبانی هم اکنون به صورت کارگاهی و دستی نمونه هایی از اره های باغبانی خم و صاف را با دسته چوبی تولید می کنند. اما کارخانه های مجهز می توانند علاوه بر ساخت این مدل ها، انواع دیگر با دسته پلاستیکی را هم تولید نمایند.

تولیدی اره باغبانی در اصفهان

در شهر هایی مانند اصفهان که صنعت یکی از مهمترین نقاط قوت می باشد، تولید اره باغبانی و همچنین سایر ابزار باغبانی دستی و موتوری می تواند به شکل عمده انجام شود.
تولیدی های کوچک ظرفیت کمی در تولید اره باغبانی دارند و اگر قرار باشد، دندانه های تیغه را هم تیز نمایند، مدت زمانی که طول می کشد تا اره تولید شود، بیشتر خواهد شد.
سرمایه گذاری روی این قیبل محصولات می تواند آینده روشنی را برای تولید کنندگان و نیز تجار داشته باشند.
تولیدی اره باغبانی همچنین می تواند این تضمین را بدهد که با توجه به هزینه های کمتر، قیمت ارزان تری برای خریداران عمده خواهد داشت.

اره باغبانی دستی تاشو