+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن زن تراکتوری یکی از بهترین دستگاه های چمن زن است که بر اساس تکنولوژی روز و توسط نیروهای متخصص و حرفه ای طراحی و ساخته شده است. این دستگاه از یک موتور قدرتمند، چرخ و تیغه های قوی تشکیل می شود و برای انجام کارهایی مانند مرتب کردن چمن فضای سبز، پارک ها و … مناسب می باشد. تولید چمن زن تراکتوری مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی صورت می پذیرد و با کارایی آسان سبب کاهش فشار کاری می شود.

تولید بهترین چمن زن تراکتوری

نحوه کار با چمن زن تراکتوری

نحوه کار با چمن زن تراکتوری چمن ها و یا علف های هرزی که در بسیاری از زمین های کشاورزی، پیست های اسب سواری، کنار خیابان ها، پارک ها و … رشد می کنند نیاز به هرس کردن و تمیز کردن دارند تا سبب زیبایی و مرتب نشان دادن فضا و شهر شوند.
امروزه یکی از بهترین دستگاه های چمن زنی بزرگ، نوع تراکتوری است که با دقت و سرعت بالا سبب از بین بردن علف های زائد در کمترین زمان ممکن می شود. استفاده از چمن زن تراکتوری بسیار آسان است و با خواندن دفترچه راهنما به راحتی می توان کار را به نحو احسن انجام داد.
آیا می دانید که نحوه کار با چمن زن تراکتوری چیست؟ با ما همراه باشید تا به بررسی کامل این موضوع بپردازیم.
همان طور که در ابتدای بحث اشاره شد این دستگاه از یک موتور قوی تشکیل شده است که توسط بنزین روشن می شود و با تیغه هایی که بر روی دستگاه قرار گرفته سبب تراشیدن گیاهان می گردد.
در واقع زمانی که ماشین روشن می شود و به حرکت در می آید تیغه های مکانیکی توسط یک موتور الکتریکی شروع به چرخیدن می کنند و به این ترتیب موجب از بین بردن علف های هرز می شوند.
در کنار دسته ماشین، میله و تجهیزات کنترلی قرار گرفته است که با استفاده از آن می توان ماشین را به هر نقطه برد و یا سرعت چمن زدن را تنظیم نمود. این دستگاه قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز دارد و با تعیین کردن اندازه علف ها و مساحت زمین می توان سبب تسهیل و افزایش دقت و سرعت روند کار شد.
علاوه بر این برخی از ماشین های چمن زن تراکتوری دارای قابلیت های دیگری هستند و چندین کار مانند کود دهی زمین یا جمع کردن علف های بریده شده را نیز انجام می دهند.

پخش چمن زن تراکتوری

پخش چمن زن تراکتوری در حال حاضر پخش چمن زن تراکتوری از طریق سایت صورت می پذیرد و با ضمانت نامه کتبی و گارانتی فروش به مشتریان تحویل داده می شوند. برترین برند های تولیدی دستگاه چمن زن تراکتوری در سایت ارائه شده است و خریداران می توانند درباره ویژگی محصول و قیمت آنها نیز اطلاعات کسب نمایند.
عرضه این دستگاه ها به صورت کاملا مستقیم انجام می شود و خریدار در واقع آنها را به قیمت کارخانه تهیه می نماید. در صورتی که شما یکی از خریداران این دستگاه هستید جهت دریافت مشاوره قبل از خرید و کسب اطلاعات دقیق تر می توانید از طریق شماره های درج شده در زیر با ما تماس حاصل فرمایید.