+989129218622 artancompany22@gmail.com

کارخانه تولید قیچی باغبانی سرشاخه زن، با تولید انبوه این قیچی ها در کشور ایران و بهره گیری از تجهیزات به روز و پیشرفته و بکارگیری متخصصین مجرب و کارآزموده، توانسته است یک محصول با کیفیت بالا که توان رقابت در بازارهای جهانی را دارد به بازار عرضه کند. این قیچی ها در سایز ها و اندازه های مختلف و درجه کیفی گوناگون به بازار عرضه شده اند و مشتریان می توانند نوع مناسب خود را یافته و تهیه نمایند.

تولید قیچی باغبانی سرشاخه زن

کاربرد قیچی باغبانی سرشاخه زن

کاربرد قیچی باغبانی سرشاخه زن یکی از انواع قیچی های باغبانی، قیچی باغبانی سرشاخه زن می باشد. کاربرد قیچی باغبانی برای بریدن شاخه های بالایی درخت است. این قیچی به نحوی طراحی شده تا شاخه‌های بالایی که دسترسی به آنها سخت است را بتوان با آن برید.

این قیچی هم مانند دیگر قیچی ها یک تیغه دارد که به یک دسته نسبتاً بلند متصل شده است. عملکرد این قیچی به این صورت است که باغبان می‌تواند زیر درخت بایستد و با استفاده از میله بلندی که به این قیچی متصل شده است، اقدام به حرص کردن شاخه های بالایی درخت کند.

جنس تیغه های این قیچی بسیار تیز می باشد. چرا که می بایست قدرت لازم برای بریدن شاخه ها را دارا باشد. جنس مورد استفاده برای تولید تیغه های این قیچی عموماً فولاد ضد زنگ می باشد چرا که این فولاد دارای ماندگاری بسیار بالایی می باشد .

متاسفانه این قیچی ها عیب بزرگی دارند و آن هم این است که بر روی تیغه های این قیچی ها عموماً یک لایه ضد زنگ وجود دارد. ولی هنگامی که این قیچی ها را چند بار تیز کنیم ممکن است این لایه از بین برود و در طول زمان این قیچی زنگ بزند.

بخاطر همین عیب تولیدکنندگان این قیچی ها سعی کردند که از تیغه هایی با جنس های دیگر استفاده برای تولید این محصول استفاده نمایند که از آن جمله می‌توان به تیغه‌های تیتانیومی اشاره نمود. این تیغه ها دارای وزن سبک تری هستند و مقاومت بیشتری در برابر زنگ زدگی دارند. اما قیمت آن ها بالاتر می باشد.

فروش انواع قیچی باغبانی ارزان

فروش انواع قیچی باغبانی ارزان به دلیل اینکه تنوع بسیار زیادی از انواع قیچی باغبانی در بازار وجود دارد و همچنین این محصول یک محصول پر مصرف برای حرص و اصلاح به شمار می رود، مشتریان زیادی تقاضای خرید این محصول را دارند. در نتیجه شرکت ها و نمایندگی های پخش کننده بسیاری در کشور گرایش به فروش قیچی باغبانی پیدا نموده‌اند. به همین خاطر بازار خرید و فروش این محصول بسیار پر رونق شده است.

به دلیل شرایط حاکم بر جامعه، بازار فروش این محصول با تغییرات بسیار زیادی مواجه شده است و قیمت آن بسیار پایین و بالا شده است. از عواملی که موجب این تغییر قیمت‌ها می‌شود می‌توان به گران شدن مواد اولیه جهت تولید این قیچی ها اشاره نمود.