+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید آسان قیچی باغبانی میوه چین چگونه ممکن است انجام شود؟ آیا خرید عمده و ارسال به سراسر کشور از این مرکز امکان پذیر است؟ شرایط مشخصات انواع قیچی باغبانی میوه چین چیست؟
از جمله ابزارآلات باغبانی حرفه ای و پر کاربردی که در تمامی فروشگاه ها وجود دارد، و می توان گفت که برای مصارف خانگی هم کارایی زیادی خواهد داشت، قیچی است.
یکی از انواع قیچی باغبانی، قیچی باغبانی میوه چین می باشد. البته شاید کمتر از انواع قیچی باغبانی هرس در فروشگاه ها مشاهده کنید.

بهترین انواع قیچی باغبانی میوه چین

اما بهترین انواع قیچی باغبانی میوه چین چگونه شناخته می شوند؟
اگر از دید مارک بهترین گزینه ها را بخواهیم نام ببریم مارک های ژاپنی، سوئیسی، فرانسوی و آلمانی اصل بهترین مارک های موجود هستند.
اما از دید مدل بستگی دارد که چه کاربردی از آن مدنظر دارید.

قیچی باغبانی میوه چین آلتونا

  • برخی مدل ها قیچی باغبانی کوچک هستند، شبیه قیچی های هرس که البته تیغه آن ها می تواند کشیده و یا قاشقی باشد.
    قیچی باغبانی نوک باریک مانند: قیچی باغبانی میوه چین نوک بلند سرکج بهکو مدل behco BP-1812H ساخت تایوان.مدل قاشقی هم مانند: قیچی باغبانی بهکو مدل behco BP-170 .
  • البته مدل دیگری که برای چیدن میوه های بالایی استفاده دارد و به عنوان هرس کننده سر شاخه ها هم گاهاً استفاده می شود، وجود دارد که با دسته تلسکوپی ارائه شده است. بهکو مدل قیچی میوه چین تلسکوپی BH-L2210-2M سایز 2 متری را از این نوع دارد. در برخی انواع قیچی دسته بلند امکان اتصال سبد هم هست.

قیچی باغبانی میوه چین کوچک

خرید اینترنتی قیچی باغبانی میوه چین

اما خرید آسان قیچی باغبانی میوه چین چگونه ممکن است؟
روش های اینترنتی و غیر حضوری این روز ها حتی برای ابزارآلات باغبانی و کشاورزی هم کارآمد می باشند.
قطعاً تنها مارک بهکو دارای قیچی میوه چین نیست. مدل ها و برند های جدید و معروف دیگر را خیلی ساده و سریع می توانید در سایت های معتبر شناسایی و خرید کنید. همچنین در این مراکز امکان ارسال به سراسر کشور برای خریداران وجود دارد. هر چند بیشتر خرید های در حد کارتن را ثبت می کنیم برای برخی ماشین آلات فروش تکی هم میسر است.

قیچی کوچک میوه چین

کاربرد قیچی باغبانی میوه چین

اما کاربرد قیچی باغبانی میوه چین چیست؟
اولین کارایی از این مدل قیچی ها همان گونه که از نامشان به وضوح مشخص است برای چیدن میوه می باشد. مرکبات و انگور و گاهاً میوه انواع دیگر درختان میوه را به کمک این نوع از قیچی ها می توان چید.

اما برخی از قیچی های باغبانی میوه چین را برای هرس و شکل دهی گیاهانی مثل بونسای هم استفاده می کنند.