+989129218622 artancompany22@gmail.com

یکی از با کیفیت ترین انواع اره های موجود در بازار اره ایرانی می باشد که متقاضی زیادی دارد شما می توانید برای خرید اره باغبانی ایرانی به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق این سایت اقدام کنید و این محصول با کیفیت را تهیه نمایید و از آن بهره مند شوید.

خرید اره باغبانی ایرانی

معرفی انواع اره باغبانی ایرانی

معرفی انواع اره باغبانی ایرانی  برای اینکه یک باغبان بتوانند به طور مناسبی از باغ خود مراقبت کنند و درختان را هرس کند استفاده از متریال ها و ابزارهای گوناگونی لازم است که می‌توانیم به انواع اره اشاره کنیم.

اره دستی در مدل های بسیار متنوعی وجود دارد که کاربرد خاص خود را دارند ودر موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انواع اره باغبانی ایرانی در سایز بندی های متفاوتی هستند و مدل دندانهای آنها و همچنین شکل ظاهری آنها نیز متفاوت است.

شامل دو بخش کلی می‌شوند که یک بخش دسته است که‌بخش دوم آن تیغه اره می باشد.

دستگیره ها می تواند از جنس های مختلف پلاستیکی یا چوبی باشد و تیره‌های قابل تعویض نیز مدل های متفاوتی دارند.

اره نجاری: که دارای یک دسته چوبی و تیغه فنری می باشد دندانه‌های این اره به شکلی طراحی شده که برش ها را بر چوب خشک و تر انجام می دهد.

اره دم روباهی: که در قسمت نوک اره از کمتری نسبت به انتهای آن وجود دارد و می تواند برای برش چند روز به کار گرفته شود.

اره پشت دار: که دارای دندانه های بسیار ظریف می باشد این اره می‌توانند برشهای کاملاً ظریف و منحصر به فردی که انحراف ندارند را ایجاد کند

اره نوکی: که در قسمت نوک تیغ تیزی و عرض کمتری نسبت به قسمت انتهایی دارد

اره برای مخصوص باغبانی: که به اره حرم حرص نیز معروف است دارای دنده های چیزی می باشد که سرعت برش بالایی دارد

قیمت اره باغبانی ایرانی

قیمت اره باغبانی ایرانی  اره باغبانی یکی از تجهیزات است که برای یک باغبان ضروری می باشد و هر چقدر از کیفیت بیشتری برخوردار باشد می‌توان به هرس کردن درختان و یا بریدن تنه را سریع‌تر انجام دهد.

قیمت اره باغبانی به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از مهمترین آن جنس مواد اولیه در تهیه آن استفاده شده به طوری که هر چقدر این تیغه ها از مواد اولیه مرغوب تری استفاده شده باشد با کیفیت هستند و کند شدن آنها به مدت زمان بیشتری زمان می‌برد و باکیفیت‌تر هستند بنابراین از قیمت بیشتری نیز برخوردار اند.

همچنین مدل های مختلف می‌تواند در قیمت‌گذاری متاثر باشد به طوری که اره ‌های ظریف تر نسبت به هر حال ساده از قیمت بیشتری برخوردار هستند