+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید اره باغبانی تاشو ارزان قیمت با توجه به شرایط بازار از مارک های معتبر خارجی ممکن است و البته این نوع اره های باغبانی کوچک هستند.
یک اره باغبانی می تواند برای بریدن شاخه هایی استفاده شود که به دلیل قطرشان نمی توان آن ها را با قیچی باغبانی برید. اما در بازار انواع و اقسام اره باغبانی داریم که برخی کوچک مانند اره باغبانی تاشو هستند و برخی دارای تیغه هایی تا ۴۵ یا ۵۱ سانت هستند که موتوری می باشند. با این وجود کارایی هر کدام متفاوت و مشخص می باشد.

خرید اره باغبانی تاشو دستی

تاشو بودن اره باغبانی به معنای این است که تیغه می تواند جمع شده و در دسته قرار گیرد. دسته به دلیل داشتن شکاف تیغه را در خود جای خواهد داد. اما خرید اره باغبانی تاشو چه زمانی مهم یم باشد؟ یا اصلاً نیاز به خرید اره دستی باغبانی از نوع تاشو هم هست؟
آنچه نیازش در بازار باشد، باید تولید و به فروش برسد و مسلماً عدم وجود نیاز سبب کاهش متقاضی و شکست محصول تولید شده می گردد.
تیغه انواع اره باغبانی تاشو نهایتاً ۲۱ سانتی هستند و می توانند برای زمانی که نیاز به ابزار باغبانی هست، اما فضای حمل زیادی نداریم مثل مسافرت ها استفاده شوند. حمل کم خطر و ساده این ابزار نقطه قوت آن ها است.
این مدل اره توانایی برش شاخه های خیلی بزرگ و با قطر زیاد را ندارد. یا زمان زیادی برای انجام برش چنین شاخه های نیاز خواهد بود.

خرید اره باغبانی تاشو از برند های زیر در سراسر کشور ممکن می باشد.

  • رونیکس که ساخت کشور کره جنوبی است.
  • نووا
  • برند های تایوانی مختلف مثل بهکو، تانوس
  • برگر ساخت آلمان
  • برند های ژاپنی مانند لایت و یا سامورایی

اره باغبانی تانوس اره باغبانی رونیکس

 اره باغبانی نووا

منبع: سایت باغبانی ها