+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید اره باغبانی دستی در تهران، اصفهان و مشهد در انواع برند ها ممکن است و مراکز فروش معتبر غالباً در خرید عمده تخفیف هایی را در نظر می گیرند.
باغداری و کشاورزی یک شغل و یک سرگرمی منحصر به فرد است که می تواند به شما کمک کند تا لحظات شیرین و دوست داشتنی همراه با درختان و گیاهان داشته باشید.

اما یک کار لذتبخش نیاز به ابزار مناسب دارد تا شما را دچار آسیب و خستگی نکند. در نتیجه انواع اره باغبانی دستی و برقی میتواند گزینه انتخابی فعالان در این عرصه باشد. همچنین در خرید اره باغبانی دستی به صورت عمده فروشگاه های ابزار فروشی می توانند، تخفیف دریافت کنند تا حاشیه سود لازم را داشته باشند.

خرید اره باغبانی دستی کوچک

در خرید اره باغبانی ابعاد کاری شما اهمیت دارد. مثلاً با چه نوع از درختان و گیاهانی سر و کار دارید؟ آیا قطورند و یا این که شاخه های تا حدود ۵ سانت ضخامت دارند؟

اره باغبانی دستی باید دارای دندانه های تیز و بیشتر به شکل دو طرفه باشد تا در حرکت رفت و برگشت بتواند مقدار بیشتری از چوب را برش بزند، در خرید انواع اره باغبانی دقت کنید که ابعاد کوچک اره باغبانی و نیز اره باغبانی تاشو بیشتر برای کارهای سبک و شاخه های کم قطر به کار می آیند.

طول تیغه اره باغبانی کوچک حدود ۲۰ سانت است. انعطاف پذیری و داشتن غلاف در اره باغبانی دستی اهمیت بسزایی در حمل ساده و ایمنی کار دارد.
نحوه خرید اره باغبانی دستی برای فروشگاه هایی که کار توزیع و پخش را بر عهده دارند، بیشتر از روش حضوری اینترنتی شده است. در نتیجه میتوانند مارک مد نظر خود را در اینترنت سرچ و یک مرکز فروش معتبر در سایت های فعال پیدا کنند که البته قیمت رقابتی هم می دهد. در تهران و کلان شهر های مختلف می توان انواع مارک های ایرانی و وارداتی اره باغبانی دستی را برای خرید پیدا کرد.

خرید اره باغبانی دستی

منبع: سایت باغبانی ها