+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید اره باغبانی رونیکس به صورت اینترنتی می تواند دسترسی این نوع برند ها را برای اغلب نقاط کشور افزایش داده و خرید و فروش را در انواع مدل از اره، و قیچی رونیکس زیاد کند.
درست است که این روز ها مارک های زیادی از ابزارآلات باغبانی در کشور وجود دارد. اما برخی برند ها هم تنوع محصول خوبی دارند و هم توانسته اند به نسبت کیفیت، رضایت مشتری خود را تأمین کنند. این مارک ها شامل برند رونیکس هم می شوند.
خرید اره باغبانی رونیکس چگونه انجام می شود؟ آیا دسترسی به آن در تمام نقاط کشور ساده است؟ چه مدل هایی در این برند تولید و به فروش می رسد؟

اره باغبانی هرس رونیکس

خرید اره باغبانی رونیکس عمده

خرید اره باغبانی رونیکس چه به شکل عمده و چه برای مصرف کنندگان اینترنتی ممکن است. روش اینترنتی توانسته کل دنیا را به یک دهکده کوچک مبدل کند که با هم در ارتباط هستند. طبیعی است که این روش نوین در ایران هم جا باز کرده باشد.
در مورد خرید اره باغبانی رونیکس به شکل عمده و یا هر برند دیگر بیشتر در انواع دستی، یعنی کارتن هایی که بین 6 تا 100 عدد هستند. اما در مورد نمونه های موتوری عمده تعداد کارتنی نیست. چون در هر کارتن یک عدد قرار می گیرد.

اره غلافدار رونیکس

انواع اره باغبانی رونیکس

در مورد این سوال که رونیکس دارای چه نوع اره باغبانی است، در این قسمت برخی مدل ها را در انواع اره باغبانی دستی و موتوری معرفی خواهیم کرد.

  • اره باغبانی رونیکس مدل RH-3604: اگر دنبال اره باغبانی می گردید که ابعاد متوسط و تیغه قابل تعویض داشته باشد این مدل با طول تیغه 30 سانت می تواند گزینه مناسبی باشد.
  • اره باغبانی خم RH-3602 رونیکس: دندانه های سه پهلوی سخت کاری شده این مدل که در اغلب اره های باغبانی دستی رونیکس وجود دارد، سبب شده تا برش راحتی را تجربه کنید. این مدل همراه با غلاف طراحی شده است.
  • اره 33 سانتی رونیکس RH 3603 : همانطور که مشاهده می کنید این مدل 33 سانتی است. مدلی از اره باغبانی که در کارهای ساختمانی و غیر از باغبانی هم کارایی زیادی دارد.
  • اره باغبانی خم چندکاره 380 میلیمتری مدل RH-3606 رونیکس

اره باغبانی رونیکس

  • اره باغبانی خم 350 میلی متری مدلRH-3602 رونیکس
  • اره باغبانی تاشو 210 میلی متری مدلRH-3605 رونیکس
  • اره درخت بر برقی 4740 رونیکس: این مدل همراه با یک سیم سیار 5 متری تولید شده است. تنظیم کشش زنجیر در این مدل را می توان بدون آچار انجام داد.
  • اره درخت بر بنزینی 4645PRO رونیکس: کاربراتور این برند ژاپنی است. سیستم روغن کاری آن اتوماتیک انجام می شود.

اره دستی رونیکس