+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید انواع اره باغبانی برگر دستی عموماً به صورت عمده و اینترنتی در مراکز معتبر پخش ابزارآلات و لوازم باغبانی امکان پذیر است. در نتیجه مهمترین موضوع انتخاب مارک بادوام می باشد.
یکی از ابزار مهم در باغبانی و کشاورزی برای بریدن شاخه های نامناسب و مزاحم درختان و گیاهان که می توانند حتی تازه و سبز باشند، اره باغبانی است. این روز ها دیگر انواع برند های لوازم کشاوزری در بازار وجود دارد تا مصرف کننده با توجه به برخی از فاکتور ها در انتخاب راحت و آزاد باشد. این عوامل شامل:

  • خوش دستی اره باغبانی
  • طول عمر اره باغبانی
  • انعطاف پذیری اره باغبانی
  • عدم گیر کردن تیغه اره در الیاف چوب
  • و همچنین قیمت مناسب داشتن

اره باغبانی دستی برگر

یکی از مارک هایی که تولید کشور آلمان بوده و توزیع خوبی در این زمینه داشته است، برگر می باشد.که انواع اره باغبانی دستی این مارک را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

انواع اره برگر آلمان دستی

در بین برند های خارجی لوازم کشاورزی در فروشگاه ها اره باغبانی برگر آلمان جزو نمونه های پر فروش و خوش دست با طراحی ارگونومی است. مدل های مختلف این مارک شامل:

  1. اره باغبانی برگر مدل 61512 که دارای دسته چوبی می باشد. جنس تیغه آن از فولاد می باشد که روکشی از کروم بر استحکام تیغه افزوده است.
  2. اره باغبانی برگر مدل 64750 که دارای غلاف بوده و طول کلی آن 50 سانت می باشد. دسته پلاستکی می باشد.
  3. اره باغبانی برگر مدل 61912 که این مدل دسته ای قرمز رنگ دارد و تیغه آن ثابت می باشد.
  4. اره باغبانی برگر تاشو مدل 64670 که دسته ای مشکی رنگ با لبه های قرمز دارد. دارای ابعاد کوچکی است و در مسافرت ها و کارهای سبک برش استفاده می شود.

اره برگر غلافدار

بر روی تیغه انواع اره باغبانی برگر نام این مارک به شکل berger و Germany نوشته شده است تا بتوانید به راحتی جنس اصل را خریداری نمایید.