+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید انواع اره باغبانی خوب برای چه افرادی مناسب می باشد؟ آیا همه به دنبال اره های خوب و با دوام هستند یا اینکه خرید ارزان تر اولین اولویت هر کسی است؟
شاید از زوایای مختلفی بتوان به سوالات بالا پاسخ داد که هر یک نکات مهمی را بیان می کنند.
مثلاً شاید اره باغبانی خوب از دید یک فروشنده ابزارآلات باغبانی و کشاورزی مدل هایی باشد که ارزان تر بخرد و بتوان با حاشیه سود مناسب ارزان تر بفروشد.
اما اره باغبانی خوب از دید مصرف کننده و کاربران حرفه ای مدل هایی هستند که ارزان خریداری می شوند، و طول عمر بالایی هم دارند. در ادامه سعی شده اطلاعاتی ارائه گردد که انتخاب درستی به عنوان خریدار عمده و نیز مصرف کننده داشته باشید.

لیست انواع اره باغبانی خوب

لیست انواع اره باغبانی خوب که فروشگاه ها در حال حاضر در دسترس می باشد، کدام ها است؟
لیست برند ها و مارک های در دسترس برای لوازم کشاورزی می تواند بسیار متنوع و بلند باشد. اغلب مارک ها هم چینی و تایوانی هستند.
اما آن چه برای شما در ادامه می آوریم معروف ترین ها و در دسترس ترین ها هستند.

  • اره باغبانی و لوازم کشاورزی دستی برگر
  • اره باغبانیی سامورایی
  • اره باغبانی سابوتن
  • نووا
  • کلاسیک گاردن تایوان
  • آلتونا
  • باهکو
  • رونیکس

اره باغبانی خوب

مشخصات اره باغبانی دستی خوب

مشخصات اره باغبانی دستی خوب چه فاکتور هایی می تواند باشد؟ از جمله این مشخصات را می توان به موارد زیر اشاره کرد.
اره باغبانی خوب از نظر طراحی دسته و تیغه کاملاً خوش دست و ارگونومیک می باشد. این به معنای آن است که وقتی در دست می گیرید، نه دچار آسیب می شوید و نه دارای تراشه در انواع دسته چوبی است که به دست آسیب برساند.
مشخصه دیگر اره باغبانی خوب این است که تیغه باید دوام کافی داشته باشد. در عین حال در حرکت رفت و برگشت برش را انجام داده و هرگز در الیاف چوب گیر نکند. این موضوع سرعت برش و هرس را افزایش می دهد.
تیغه نباید به راحتی زنگ بزند و اغلب از فولاد تولید شده است.
این مشخصات در اره باغبانی مارک های فوق به خوبی مشهود می باشد.

اره باغبانی دستی

چگونه بهترین اره باغبانی را خریداری کنیم؟

خب با توجه به موارد مذکور آیا می دانید چگونه بهترین اره باغبانی را خریداری کنید؟ خب اگر مارک های نام برده شده به هر دلیلی امکان خریدشان وجود نداشت، چه کنیم؟
این مارک ها در بازار توزیع و پخش خوبی دارند. از طرفی گاهاً فروش عمده و مستقیم برای ابزار فروشی از طریق نمایندگی های خاص آن ها در تهران و شهرهایی چون اصفهان و تبریز اتفاق می افتد. در نتیجه ممکن است کمی دسترسی به آن ها سخت و زمان بر بوده و از نظر مالی به صرفه در نیاید.
خرید اینترنتی می تواند راه حلی منحصر به فرد و سریع برای افراد باهوش باشد تا کالا و لوازم مورد نیاز خود را به راحتی خریداری کنند.

اره باغبانی غلاف دار

آیا اره دستی نیاز به تیز کردن دارد؟

خب به فرض که اره دستی مورد نیاز با بهترین کیفیت و قیمت را خریداری نمودید، آیا طول عمر دسته و تیغه این اره ها همیشگی است؟
طبیعی است، که بهترین آلیاژ ها و مواد مورد استفاده در تیغه و دسته اره ها هم به مرور زمان دچار فرسایش خواهند شد. ممکن است تیغه بهترین مارک اره باغبانی هم کُند شود و یا در طول زمان دچار مشکل هایی چون زنگ و شکستگی گردد. در نتیجه راه حل چیست؟

اره باغبانی خوب از مارک هایی چون برگر با این قابلیت که امکان تعویض تیغه در برخی مدل ها وجود دارد، عرضه می شوند. تیغه ها هم در نمایندگی های فروش و فروشگاه ها در دسترس می باشند.
از طرفی می توان مارک های نام برده شده را تیز نمود و مجدد مثل روز اول از آن استفاده کرد.
اما تیز کردن اره کار هر کسی نیست. پیشنهاد می کنیم، افراد متبحر را در این کار به کار بگیرید.

خرید اره باغبانی خوب