+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی از مهم ترین تجهیزاتی است که در حوزه کشاورزی و باغبانی استفاده می شود. با استفاده از این اره می توان به برش چوب و شاخه ها پرداخت. خرید انواع اره باغبانی چینی به صورت عمده و کلی امکان پذیر می باشد. این محصول را می توان از مرکز خرید اینترنتی به صورت غیر حضوری تهیه نمود که قیمت های آن از بازار حضوری بسیار به صرفه تر می باشد. 

خرید انواع اره باغبانی چینی

مشخصات اره باغبانی سامورایی مدل C-330-LH

مشخصات اره باغبانی سامورایی مدل C-330-LH اره باغبانی انواع مختلفی دارد که از محبوب ترین مدل های آن می توان مدل C-330-LH را نام برد. از مشخصات این اره می ‌توان به داشتن تیغه ثابت آن اشاره نمود که از جنس فولاد می ‌باشد و به صورت دو طرفه طراحی شده است.

حرکت آن هم در رفت و هم در برگشت دست می باشد. طول آن حدود ۵۰ میلیمتر بوده و به عرض ۷ میلیمتر می رسد. ارتفاع کلی آن ۳ سانتیمتر است. این اره همراه با یک غلاف بند دار می باشد که حمل و جا به جایی آن را آسان می کند.

کاربرد آن برای باغبانی می باشد و می توان به برش انواع شاخه های اضافی و چوب های نازک پرداخت. این اره به صورت دستی کار می کند که در اشکال و ابعاد مختلف وجود دارد. دسته آن دارای جنس بسیار محکم می باشد و بسیار خوش دست است. تیغه آن کمی انحنا دارد و برش های زاویه دار بر روی سطح ایجاد می کند.

بهترین عرضه کنندگان اره باغبانی چینی

بهترین عرضه کنندگان اره باغبانی چینی فروش اره باغبانی چند کاره چینی به صورت عمده موجب شده است تا مشتریان بتوانند هزینه‌ های خود را از نظر اقتصادی مدیریت نمایند. این کالا به صورت کلی در دسترس می باشد و مشتریان می توانند سفارشات خود را با کارشناسان فروش مربوطه مطرح کنند.

علاوه بر آن می ‌توان با خرید عمده از نیاز محصول تا مدت های طولانی بی بهره ماند. این کالا در بسته بندی های بسیار متنوع تولید شده و مشتریان می توانند با سلیقه و بودجه خود آن را انتخاب نمایند. این محصول از بین بهترین برندهای ایرانی و خارجی انتخاب شده است که کیفیت در تک‌ تک آنها لحاظ شده است.

انواع اره باغبانی بنزینی با قیمت های ارزان به فروش رسانده می‌شوند و امکان خرید آن برای همه افراد وجود دارد. مشخصات و ویژگی های محصول را می‌توان از طریق این مجموعه مطالعه نمود و اگر سوال دیگری دارید می توانید با کارشناسان فروش مطرح نموده و به خرید آنها بپردازید. فروشندگان همه روزه در دسترس هستند و آماده خدمت رسانی به خریداران عزیز در سراسر کشور می باشد.