+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید انواع دستگاه چمن زن برقی ارزان را بیشتر دارندگان زمین چمن های کوچک در منازل یا ویلا ها دنبال می کنند.
شاید یکی از دلایلی که در هر منطقه امکان ایجاد فضای سبز وجود داشته باشد، از چمن کاری استفاده می کنند، این است که به کاهش آلودگی هوا کمک کرده و طبیعت را بهبود دهند. اما اگر دقت کرده باشید، همه زمین های چمن کاری شده سر سبز و شاداب نیستند. در مورد این که چگونه یک زمین شادب و سبز داشته باشیم اولین نکات مربوط به شیوه های کاشت و بذر مناسب است. همچنین نوع چمنی که برای آب و هوای منظقه شما مناسب است و نیز میزان آبیاری و نحوه مراقبت از چمن هم مهم می باشد. که گاهی تنها مراکز معتبر و متخصص در این حوزه این امور را در دست می گیرند.
اما در مراقبت از زمین چمن نیاز به اصلاح به موقع هم هست. چون چمن ها در مدت چند ماه زمستان و پائیز خواب هستند و کم و کم فصل رشد خود را در بهار و چند ماه اول سال آغاز می کنند. در این شرایط استفاده از دستگاه چمن زن به صورت حرفه ای مهم می شود. اما کدام مدل چمن زن را باید خرید؟

مشخصات انواع چمن زن برقی

چمن زن های برقی عموماً پس از چمن زن های دستی برای فضا های کوچک توصیه می شود که نهایتاً شما با یک مساحت 450 متر مربعی مواجه هستید. البته ارزان قیمت بودن آن ها برای کاربرد های خانگی را هم باید در نظر گرفت. هر چند مدل های کوچک انواع برقی برای زمین های چند 10 متری مناسب خواهد بود. اما در دستگاه چمن زن از هر نوعی هم ارتفاع برش و هم عرض برش تفاوت دارد. در توصیه های نگهداری از چمن طبیعی گفته شده که زمانی که چین اول را برداشت می کنید، بهتر است، اندازه 3 تا 3.5 برای ارتفاع انتخاب گردد. این کار به دلیل این است که رشد چمن با افزایش امکان رسیدن بذر، کود و علف کش ها به سطح خاک مواجه می شود. در عین حال که چمن ها را ضخیم تر و توسعه افقی شان را بیشتر می کند. در دستگاه های چمن زن برقی امکان این تنظیمات کاملاً اتوماتیک و سریع وجود دارد.
البته از دیگر مشخصات چمن زن برقی صدای کم آن است که در نتیجه شما در حین کار دچار سر درد نخواهید شد. این نوع از چمن زن ها برای مراکز درمانی به دلیل همین مشخصه مورد توصیه برای خرید هستند. که در عرض برش های بیشتر کارایی خواهند داشت. چمن زن برقی با سایز و وزن کوچک تر داریا قیمت ارزان تر و البته کارای یمحدود است. اما نمونه هایی که مشخصات و توان موتور بالاتر دارند، کارایی شان برای زمین های بزرگ تر بیشتر خواهد بود.