+989129218622 artancompany22@gmail.com

از دستگاه علف زن برای هرس کردن و کوتاه کردن انواع گیاهان استفاده می شود. علف زن پشتی با استفاده از بنزین کار می کند و از کارایی و سرعت بسیار خوبی برخوردار است. این محصول کاربرد زیادی در زمین های زراعی و باغی داشته و فروش بالایی دارد. خرید انواع علف زن پشتی به صورت عمده بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و امروزه اغلب مشتریان از این نوع خرید استقبال خوبی نشان می دهند.

خرید انواع علف زن پشتی به صورت عمده

چند مدل علف زن وجود دارد؟

چند مدل علف زن وجود دارد؟ علف زن در انواع دوشی و پشتی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی و خصوصیات خاصی هستند. علف زن پشتی مانند یک کوله پشتی در پشت کاربر قرار می گیرد و از سرعت و کارایی مطلوبی برخوردار است. علف زن با استفاده از برق و یا بنزین کار می کند که هر چه قدرت موتور بالاتر باشد، دستگاه عملکرد بهتری خواهد داشت.
علف زن های دوشی باید وزن کم و حمل راحتی داشته باشند تا کار کردن با آسان تر باشد همچنین صدای کم و تعادل مناسب این دستگاه از ویژگی های مثبت آن تلقی می شود.
دستگاه علف زن از قسمت های مختلفی نظیر دسته، تیغه، موتور و لوله واسط تشکیل شده است و می توان با توجه به نوع گیاه و مساحت زمین مدل و نوع علف زن را انتخاب کنید.  بهترین مارک علف زن دارای طراحی مطلوب و موتور قدرتمندی است و صدای کمی ایجاد می کند همچنین کار کردن با آن بسیار راحت می باشد.

بازار عرضه علف زن پشتی

بازار عرضه علف زن پشتی در حال حاضر بازار عرضه علف زن پشتی بسیار داغ بوده و مشتریان زیادی دارد. این محصول امروزه در انواع برندهای متنوع ایرانی و خارجی در بازار مشاهده می شود که مشتری می تواند بر حسب نیاز و بودجه خود نوع و مدل آن را انتخاب نماید. قیمت انواع علف زن وارداتی با توجه به تغییرات اخیر نرخ ارز گران تر از نوع داخلی می باشد.
علف زن دستی ارزان علاوه بر مناسب بودن قیمت باید از کارایی و عملکرد مطلوبی برخوردار باشد.
این روزها شرکت های تولید کننده متعددی در داخل و خارج از کشور در زمینه تولید انواع علف زن دز حال فعالیت می باشند و با استفاده از بهترین متریال و توسط تکنولوژی روز دنیا این محصول را با بهترین کیفیت تولید و راهی بازار فروش می کنند.
این شرکت های تولیدی در این امر رقابت زیادی با یکدیگر دارند که مسلما هر چه کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر باشد، فروش نیز بیشتر خواهد شد و بسیاری از برندهای معتبر در این امر بسیار موفق بوده و توانسته اند فروش بالایی در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشند.