+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید انواع چمن زن برقی بوش و نیز سایر مارک هایی که دارای چمن زن برقی و موتوری هستند، به صورت اینترنتی و نیز حضوری در فروشگاه های معتبر امکان پذیر خواهد بود.
دستگاه چمن زن دستگاهی است که خوشبختانه در ایران با تنوع مدل و مارک برای خرید در دسترس هموطنان قرار دارد.
این امر سبب شده تا دسترسی به این ماشین فضای سبز کار ساده تری باشد. همچنین حتماً می دانید که چمن زن دارای انواع دستی و موتوری است.
مدل های دستی هیچ موتوری ندارند و کاملاً دستی کارها را انجام می دهند. کاربرد چمن زن دستی هم البته برای مصارف خانگی و کم می باشد. چون کار زیاد با این مدل ها خسته کننده خواهد بود.
اما یکی از برند هایی که دارای چمن زن برقی و بنزینی در بازار و فروشگاه ها است، مارک بوش می باشد.

انواع چمن زن بوش

در مورد دستگاه چمن زن بوش انواع و اقسام مدل ها وجود دارد و بیشتر هم مدل برقی دارد. مارک بوش در تجهیزات موتوری دیگر هم مانند انواع اره، و علف زن در ابزارآلات باغبانی و کشاورزی شناخته شده بوده و تجهیزاتی را دارا است.
انواع مدل چمن زن بوش برقی شامل مدل های زیر می شود.

  • چمن زن برقی بوش rotak 34: توان موتور این مدل 1300 وات بوده و تیغه چرخش دارد. این مدل یک سبد با گنجایش 40 لیتر دارد و چمن ها را با پهنای 34 سانت می تواند اصلاح کند.
  • چمن زن برقی بوش ratak 32: چمن زن بوش مدل های کوچک تر مانند ratak 32 هم دارد. این مدل ها توان 1000 واتی دارند و عرض برش 32 سانتی دارا است. چمن های اصلاح شده در یک سبد با ظرفیت 28 لیتر جمع می شوند.
  • چمن زن برقی بوش مدل arm 37: این مدل از جمله مدل های با قدرت بیشتر چمن زن بوش است. 1400 وات و سبد 40 لیتری دارد. در صورت فشار بیش از اندازه بر روی دستگاه به دلیل داشتن قطع کن اتوماتیک خیلی راحت مانع از فشار و خرابی دستگاه می شود.

انواع مدل از چمن زن بوش با بدنه آبی فیروزه ای عرضه شده اند و بیشتر جامعه هدف مصارف خانگی و نه چندان حرفه ای را تأمین می کنند.

چمن زن برقی بوش

مشخصات دستگاه چمن زن برقی

در مورد مشخصات دستگاه چمن زن برقی نه تنها برند بوش که انواع دیگر مارک هایی که در بازار هستند، این مشخصات کلی را دارند.
اولین مشخصه برای چمن زن برقی بوش و سایر مارک ها عدم داشتن گیربکس می باشد.
مشخصه دوم برای این مدل ها این است که حتی با وجود قدرت موتورهای بالاتر باز هم سر و صدای زیادی ندارند.

در چمن زن برقی کابل وجود دارد که به منظور اتصال به برق تعبیه شده است. البته اگر مدل های شارژی و یا ربات ها را خریداری کرده باشید این کابل وجود ندارد. و باتری انرژی لازم را فراهم می کند.
از چمن زن برقی بوش و البته دیگر مارک ها نمی توان در زمین های شیبدار استفاده کرد.

چمن زن بوش برقی کوچک

کاربرد ماشین چمن زن برقی

خب با توجه به مشخصاتی که در بالا اشاره شده می توان محدوده کاری انواع چمن زن برقی را فهمید.
چمن زن برقی مانند انواع چمن زن دستی برای زمین های کوچک بیشتر کارایی دارند. مگر این که قدرت موتور از 1500 وات بیشتر باشد که زمین های چمن متوسط را هم می توان با آن اصلاح نمود.
از سوی دیگر زمین هموار و بدون شیب باید باشد.
همچنین در فضاهای سبز درمانگاه ها و یا منازل و ویلاها که نمی خواهیم صدا زیاد باشد کارایی دارد.

ماشین چمن زن برقی

نحوه خرید چمن زن مناسب

نحوه خرید چمن زن مناسب چگونه است؟ خوشبختانه این روز ها هم اطلاعات و هم توانمندی افراد بیشتر شده است. به راحتی می توانند ظرف چند ساعت اطلاعات خود را راجع به انواع چمن زن برقی و یا چمن زن موتوری تکمیل کنند. حتی دریافت مشاوره و قیمت هر مدل هم برایشان از طریق اینترنت ساده و سریع شده است.
البته هنوز هم خرید حضوری ممکن هست. منتها با این روش سنتی کمی مدل های محدود تر را می توانید با هم مقایسه کنید.

دستگاه چمن زن برقی