+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید اینترنتی اره باغبانی برقی برای مدت محدود و با تنوع برند و مدل در این مرکز عرضه می شود. بهترین کار برای خرید موفق انتخاب درست اره و تهیه آن از مرکزی معتبر می باشد.
اره باغبانی وسیله ای است که برای هرس کردن و بریدن شاخه ها استفاده می شود. هر چند اره های موجود در بازار در برخی موارد، برای بریدن شاخه های خشک و برخی مدل ها برای بریدن شاخه های تر استفاده می شوند. اما در کارخانه های معتبر مدل هایی طراحی شده اند که برای هر دو کار مناسبند و این گونه در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.
اره باغبانی شامل دو نوع کلی زیر می شود.

  • اره باغبانی برقی
  • اره باغبانی دستی

در این مطلب بیشتر در مورد اره های برقی صحبت خواهیم کرد.

اره باغبانی برقی

خرید اینترنتی اره باغبانی برقی وارداتی

خرید اینترنتی اره باغبانی برقی که واراتی است یک راه ساده برای خرید سریع مدل های مختلف و به روز کمپانی های معروف دنیا است که در داخل کشور دارای نمایندگی هستند.
از طرفی در این روش خرید مقایسه مشخصات کیفی می تواند برای شما ساده و سریع تر انجام شود.

انواع اره برقی باغبانی

کاربرد انواع اره باغبانی برقی کوچک و بزرگ

خب کاربرد اره باغبانی برقی کوچک و بزرگ چیست؟
اره باغبانی به منظور هرس کردن تنه های قطور استفاده می شود. البته اره برقی به دلیل این که ابعاد و قدرت کمتری تری دارد، تنه های خیلی بزرگ را نمی توان با با آن برید.
در چوب بری ها و جنگل ها معمولاً برای مهار آتش از اره باغبانی بنزینی استفاده می شود.
همچنین اره باغبانی برقی برای شمشاد زنی و شکل دهی به شمشاد ها در مدل های با دندانه های خاص طراحی و تولید شده است.

بر خلاف اره باغبانی دستی که سبک است، این نوع اره های موتوری سنگین بوده و با وجود داشتن سیستم ضد لرزش در دست کاربر تکان می خورند و باید در کنترل آن ها مهارت داشت.
خرید اینترنتی اره باغبانی برقی در انواع شارژی هم ممکن است که عموماً به منظور هرس شاخه های کم قطر تر استفاده می شود و افراد مسن تر هم می توانند از آن راحت استفاده کنند.

اره باغبانی برقی شمشاد زن