+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی باغبانی کوچک، که به آن هرس دستی نیز گفته می شود، نوعی قیچی برای استفاده در گیاهان است. آن ها به اندازه کافی قوی هستند که شاخه های سخت درختان و درختچه ها را هرس می کنند  گاهی اوقات تا دو سانتی متر ضخامت دارند. آنها در باغداری، کارهای گلخانه ای گیاهان، زراعت، گل آرایی و حفاظت از طبیعت مورد استفاده قرار می گیرند. جایی که مدیریت زیستگاه در مقیاس خوب مورد نیاز است.

خرید بهترین قیچی باغبانی همه کاره کوچک

موارد مصرف قیچی باغبانی کدام است؟

موارد مصرف قیچی باغبانی کدام است؟ انواع قیچی هرس باغ برای بریدن ، تمیز کردن ، حذف و ریز کردن شاخه ها و علفهای هرز ناخواسته استفاده می شود. می توان از آنها برای شکل دادن به بوته های شما استفاده کرد ، با خیال راحت گل های خار مانند گل رز را بریده و شاخ و برگهای آسیب دیده را جدا کنید. صادقانه بگویم ، استفاده آنها عملاً بی حد و مرز است. آنها کوچک هستند بنابراین شما به راحتی می توانید با خود حمل کنید و ارزان قیمت باشید. آنها یکی از بهترین ابزارهای موجود برای یک باغبان هستند.

از هرس برای چه مواردی استفاده می شود؟

هدف اصلی هرس جدا کردن ساقه ها و شاخه های مرده ، بیمار یا آسیب دیده از گیاهان و بوته ها است. حذف بخش هایی از گیاهان که جان خود را از دست داده اند بسیار مهم است زیرا ساقه های مرده تمایل به جذب حشرات ناخواسته و بیماری های بندرگاهی دارند. هرس همچنین به بهبود سلامت گیاهان و جلوگیری از رشد ناخواسته کمک می کند. برای سالم نگه داشتن باغ ها و به نظر رسیدن بهترین آنها ، توصیه می شود در مورد انواع گیاهان و درختچه هایی که باید تشخیص دهید چه زمانی بهتر است برای هرس کردن آنها تحقیق کنید.

نحوه هرس باغ

اگر یک باغبان تازه کار هستید، نترسید! ما مراحل سریع و آسان برای هرس مناسب را بیان کرده ایم. به سادگی این روش را دنبال کنید و نکات توصیه شده هرس ما را در نظر بگیرید.

به گیاهان درون باغچه خود نگاهی بیندازید و توجه کنید که به کدام مناطق بیشترین توجه را می کنید.
دستکش و عینک محافظ را برای محافظت در برابر خراش و هرگونه مواد زایدی که ممکن است هنگام هرس شدن هوا به وجود بیاید ، آراسته کنید.
مراحل هرس را در یک انتهای باغ خود شروع کرده و در انتهای دیگر کار کنید ، بوته را بوته کنید.
هر قسمت از گیاهان مرده یا بیمار را از بین ببرید و رشد بیش از حد را مرتب کنید. انتهای شاخه ها و ساقه ها را با یک دست نگه دارید ، سپس از برش های خود برای برش با دست دیگر استفاده کنید.
یک قدم از گیاهان ، بوته ها و درختان خود دور شوید تا ناهمواری ها یا رشد زیاد از دست رفته را بررسی کنید.

قیمت انواع قیچی هرس باغبانی کوچک

قیمت انواع قیچی هرس باغبانی کوچک شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت قیچی باغبانی و یا خرید این محصول با ما تماس حاصل نمایید. ما بهترین کیفیت در مقابل ارزان ترین قیمت را تضمین می کنیم.