+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید ربات چمن زن به صورت اینترنتی در این مرکز با ارائه مدل های به روز و قیمت رقابتی امکان پذیر است. در نتیجه با توجه به نیازهایتان می توانید از این دستگاه چمن زن هم استفاده کنید.
خرید یک ماشین چمن زن به خصوص با نزدیک شدن به سال جدید و بیدار شدن چمن ها یکی از دغدغه هایی است که دارندگان فضای سبز کوچک و بزرگ خواهند داشت. خرید بهترین مدل ماشین چمن زن که کارایی بالا، آسان و خوبی داشته باشد. در کنار این موارد، داشتن قیمت ارزان تر هم برای خریدار ها اهمیت خواهد داشت.
یکی از انواع چمن زن موجود در جهان که توسط کمپانی های مختلف تولید شده است، ربات چمن زن می باشد. که در ادامه این مطلب شما را با این نوع ماشین چمن زن آشنا می کنیم.

ربات چمن زن چیست؟

شما از یک ربات چه انتظاری دارید؟ طبیعی است که ربات ها عموماً با انرژی برق و باتری کار کنند. اصل اختراع انواع ربات در جهان این بوده که درست مانند یک انسان هوشمندانه خودش طبق برنامه ای که به آن داده شده، کار کنند.
یک ربات چمن زن شاید ابعاد و وزن کوچکی داشته باشد. اما مزیت هایی هم دارد.

  • اول این که طراحی ربات چمن زن برای زمین های تا 1500 متر مربع می باشد. بسیار کم صدا است و حتی در مدل هایی که کمپانی های معتبر تولید کرده اند، آلارام ضد سرقت هم دارد.
    وقتی هوا کمی گرم تر از حد معمول شود، کاربران زیاد حال و حوصله این را ندارند که خودشان چمن ها را اصلاح کنند و ترجیح می دهند در مکان های خنک باشند. برای همین یک ربات چمن زن می تواند خودش به راحتی و با کمترین نقص کار اصلاح چمن ها را چند بار در هفته انجام دهد.
  • یکی از مشکلاتی که شاید کاربران انواع دستگاه چمن زن دارند و بعضاً دانسته یا نداسته آن را در نظر نمی گیرند، این است که اصلاح چمن ها در زمانی که زمین خیس باشد، کار درستی نیست. و به سرعت ماشین چمن زنی را از کار خواهد انداخت.
  • ربات چمن زن خودش در زمان بارندگی کار را ترک و به محل شارژ خود می رود.
  • پس نکته جذاب دیگر ربات چمن زن این است که زمان اتمام شارژش را به خوبی تشخیص داده و برای شارژ شدن مجدد به محلی که برایش برنامه ریزی شده بر می گردد.

ربات چمن زن آلکو

مشخصات انواع چمن زن موتوری

خب در مقایسه با انواع چمن زن موتوری و ربات چمن زن چه مشخصاتی را می توان بیان نمود.
یک چمن زن موتوری چه برقی و چه بنزینی باید دارای نشانگر وضعیت سوخت و شارژ باشد تا کاربر متوجه اتمام سوخت دستگاه بشود.
سر و صدای دستگاه های موتوری و این که نیاز به کنترل و هُل دادن کاربر دارد تا کار کند هم از محدودیت های این نوع ماشین های چمن زنی می باشد.
اما خب اگر زمین بیش از حد شیب داشته باشد و یا بسیار بزرگ باشد، بهترین انتخاب ماشین چمن زن بنزینی خواهد بود.

دستگاه ربات چمن زن

آیا ربات چمن زن در ایران به فروش می رسد؟

با توجه به موارد فوق و مزیت هایی که برای ماشین چمن زن گفته شده، آیا ربات چمن زن در داخل ایران عرضه می شود؟ به نظر می رسد هنوز شرکت های وارد کننده در ایران به این یقین نرسیده اند که یکی از نیاز های بازار مصرف چنین ماشینی است. از طرف دیگر تعداد محدودی از کمپانی های جهان مثل هوندا، آلکو و برخی دیگر از شرکت های کره ای و ژاپنی تولید کننده این مدل از ماشین چمن زن هوشمند هستند و طبیعی است که کمتر در بازار داخلی عرضه شود.
البته با توجه به تکنولوژی که در این مدل ها وجود دارد، قیمت بالایی هم دارد که نیاز به مصرف کنندگان خاص خواهد داشت.

ربات چمن زن خارجی

چه کسانی می توانند ربات چمن زن بخرند؟

خب با تفاسیری که در بالا گفته شد، چه کسانی باید ربات چمن زن بخرند؟
اگر وضعیت اقتصادی و شرایط اقلیمی و نیز برخی پارامتر ها مثل ابعاد زمین های چمن و همواری آن را در نظر بگیریم، باید بگوییم که افراد کمی هستند که می توانند چنین دستگاهی را خریداری کنند و لازم است ربات چمن زن بخرند، در نتیجه به نوعی عرضه و تقاضای کافی به نظر می رسد و بیشتر چمن زن موتوری، یا در نهایت انواع تراکتوری را می خرند.
در صورتی که با قیمت مناسب تر بتوان آن را تهیه کرد، ربات چمن زن در صدر خریداری مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

ماشین ربات چمن زن