+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید قیچی باغبانی فلکو به صورت مستقیم از طریق سایت ها و مراکز معتبر در صورت موجودی ممکن است. این مارک سوئیسی به دلیل کیفیتش توانسته نظر اغلب کشاورزان و باغداران حرفه ای را به خود جلب کند.

خرید مستقیم یکی از دغدغه هایی است که حتی برای مصرف کننده ها هم مهم می باشد. شاید دلیل اول این موضوع این است که می خواهند خرید مستقیم از برند های اصل و مد نظرشان برای ابزار مختلف داشته باشند، این است که قیمت های مناسب تری را پیدا می کنند. زیرا واسط کمتری در بین خواهد بود.
خرید نمونه اصل هم دقیقاً عامل دیگری برای جستجوی مراکز فروش مستقیم برند های معروف می باشد.
اما در مورد ابزارآلات باغبانی مانند قیچی باغبانی فلکو چه می دانید؟ چرا یکی از اولویت های اغلب کشاورزان و باغداران این برند است؟

قیچی هرس فلکو

خرید قیچی باغبانی فلکو ارزان

خرید قیچی باغبانی فلکو به شکل مستقیم می تواند با قیمت تخفیفی و ارزان تر انجام شود. همچنین امکان دریافت و خرید مدل های مختلف از این برند را که در بخش بعدی معرفی می کنیم به وجود می آورد.
اما با توجه به برند بودن و البته اروپایی بودن قیچی باغبانی فلکو باید بگوییم که زیاد نباید قیمت های ارزان را از این گونه مارک ها انتظار داشت. حتی وقتی خرید مستقیم باشد.
شاید اولویتی که باعث شده تا قیچی باغبانی فلکو در گزینه های انتخابی کشاورزان و افراد حرفه ای باشد، این است که به دلایل کیفی طول عمر آن زیاد بوده و کاملاً متناسب با نیاز کاربر طراحی و تولید شده است.
در نتیجه خرید یک ابزار خوب و با دوام را با وجود قیمت بالاتر ترجیح می دهند.

قیچی باغبانی فلکو کوچک

انواع مدل قیچی باغبانی فلکو سوئیس

انواع مدل قیچی باغبانی فلکو سوئیس شامل مدل های زیر می باشد.

  • قیچی باغبانی فلکو 7 ساخت سوئیس – felco 7: این مدل دسته چرخشی داشته که متناسب با حرکت دست حرکت می کند. فنر حلزونی این مدل از جنس استیل می باشد.
  • قیچی باغبانی فلکو 5 اصل سوئیس: این مدل با داشتن قابلیت اهرم قفل و نیز قفل حلزونی تولید شده است.
  • قیچی باغبانی فلکو 8 ساخت سوئیس – felco 8
  • قیچی باغبانی فلکو 11 ساخت سوئیس – felco 11 : که دارای امکان تعویض تیغه است.
  • قیچی باغبانی فلکو ۲ سوئیس
یکی از مشخصه هایی که برای خرید قیچی باغبانی فلکو مطرح می باشد، دسته فایبرگلاس با پوشش پلاستیک خواهد بود که دارای آبکاری Anodize می باشد. این مشخصه سبب سبکی، استحکام در فصول مختلف و البته عدم لیز خوردن در دست کاربر می شود.

قیچی باغبانی فلکو