+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید قیچی هرس درخت به قیمت روز برای همکارانی که در کار توزیع و پخش ادوات و ابزار باغبانی و حتی ابزار فروشی هستند می تواند با سوددهی مناسب همراه باشد.

خرید قیچی هرس درخت برای هر باغدار و گلخانه دار و کشاورزی یک نیاز ضروری است. شاید باغ داران برای شخم زنی و یا سمپاشی در حجم بالا دستگاه های مورد نیاز را اجاره کنند. اما برای هرس درختان قطعاً به دنبال خرید قیچی هرس درخت و اره باغ خواهند بود.

در مدل های ارزان چینی و یا انواع حرفه ای تر مارک بسته به نیاز اقدام می کنند.
اره باغبانی شاخه های قطور تر را بهتر می برد. اما قیچی برای شاخه های نازک حداکثر تا ۳ سانت کارایی خواهد داشت.

در مورد قیمت روز از آن جا که قیچی و اره هم اغلب وارداتی هستند در ماه های پائیز و زمستان با فروش بیشتر هم رو به رو هستند. در نتیجه قیمت شان بالاتر و البته به روز تر خواهد بود.
در حالی که در بهار و تابستان این قیمت ها اگر تغییر هم داشته باشند اندک بوده و ثبات قیمت بیشتر است. چون بازار مصرف شان نیست. شاید اگر سرمایه در گردش کافی داشته باشید بهتر باشد در فصل خواب فروش این ابزار را با قیمت عالی بخرید و در فصل فروش سود کنید.

اما علاوه بر قیچی دستی انواع قیچی برقی هم در فروشگاه ها ممکن است در دسترس باشد، که کیفیت و کارایی خوبی نشان داده اند.

تولید قیچی باغبانی

قیمت قیچی برقی هرس درخت چقدر است؟

قیمت قیچی برقی که برای هرس درختان استفاده می شود هم بسته به مارک متفاوت است.
برند های چینی مثل ماکوتا، دیوالت و هیتیل و …. شروع قیمت هایشان از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بهمن ۱۴۰۱ است. اما برند های معتبر اروپایی قیمتی متفاوت و حداقل ۹ میلیون تومانی دارند.
لازم به ذکر است که قیچی برقی هم نهایتاً قطر شاخه های ۳ سانت را می برد. البته ر برند ایتالیایی تا ۳٫۷ هم امکان هرس داریم.
اگر بخواهید شاخه های بزرگ تر را برش بزنید قطعاً نیاز به اره خواهید داشت.

قیچی های شارژی دارای مدل های دسته بلند هم هستند. این گونه دسترسی شما به شاخه های درختان راحت تر می شود.
برای همین می توانید هرس های سنگین و زیاد را در مدت زمان کمتر انجام دهید.

البته یک مزیت اصلی در قیچی های شارژی حتی انواع چینی این است که شاخه هرس شده آسیب نمی بیند. این یعنی ترمیم سریع تر و حفظ شاخه اصلی درخت که در باردهی بیشتر کمک خواهد کرد.

قیچی باغبانی بزرگ