+989129218622 artancompany22@gmail.com

ماشین چمن زن یکی از کاربردی ترین ابزار مورد نیاز در باغبانی است که برای از بین بردن علف های هرز مورد استفاده قرار می گیرد؛ خرید عمده چمن زن دستی ارزان و شارژی از طریق همین سایت به صورت مستقیم قابل انجام است.

خرید ماشین چمن زن دستی شارژی ارزان

همه چیز در مورد ماشین چمن زنی

همه چیز در مورد ماشین چمن زنی در این قسمت سعی می کنیم همه چیز در مورد ماشین چمن زنی را بیان کنیم و اطلاعات جامعی در مورد این دستگاه ارائه دهیم.

همان طور که گفته شد وظیفه اصلی این دستگاه از بین بردن علف های هرز، یونجه و موارد مشابه دیگر است که در دو دسته کلی بنزینی و برقی تولید و به بازار عرضه می شود.

اجزا مهم این دستگاه به همراه کاربردهایشان را در ادامه معرفی خواهیم کرد:

  • موتور: اصلی ترین بخش تعیین کننده قدرت دستگاه به حساب می آید و معمولا به دو صورت دوزمانه و چهارزمانه به بازار عرضه می شود.
  • دسته: این قسمت به منظور کنترل هر چه بهتر دستگاه توسط اپراتور تعبیه می شود و در اشکال مختلفی از جمله دایره ای، تک دسته ای و موارد مشابه دیگر می باشد.
  • بخش برنده: در این قسمت از تیغه یا نخ استفاده می شود؛ تیغه های فلزی بین 2 تا 8 پره یا تیغه ی 36 تا 100 دانه ای دارند و در مدل هایی که از نخ استفاده می شود نیز نخ هایی به شکل های مختلف از جمله دندانه دار، گرد، مربعی و مغزدار مورد استفاده قرار می گیرند. 

در نمونه های پیشرفته تر این دستگاه نیز قسمت خاصی وجود دارد که برای هرس درختان در سریع ترین زمان ممکن به کار می رود.

فروشگاه انواع دستگاه چمن زن دستی ارزان

فروشگاه انواع دستگاه چمن زن دستی ارزان در بین تعداد زیادی فروشگاه چمن زن دستی که به صورت حضوری و غیرحضوری فعالیت می کنند، این مرکز به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان انواع دستگاه چمن زن دستی ارزان در سطح کشور می باشد و لیست قیمت محصولات خود را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می دهد.

فروشندگان و خریداران دستگاه چمن زن دستی ویژگی های مختلفی را برای خرید این محصول مد نظر قرار می دهند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پر قدرت بودن موتور
  2. حداکثر صدای ایجاد شده
  3. پهنای تیغه
  4. مناسب بودن برای انواع علف، شاخه یا بوته ‌ها
  5. حداکثر سرعت حرکت تیغه
  6. حداکثر قطر قابل برش
  7. مدت زمان تداوم کارکرد

نمونه های بنزینی و برقی دستگاه چمن زن نیز مشتریان زیادی در بازار دارد و یکی از ویژگی های مهمی که در انواع مختلف این دستگاه ها باید مورد توجه قرار بگیرد، راحتی کار با آن و عدم ایجاد خطر برای اپراتور یا شخصی است که از آن استفاده می کند.

فروشگاه های مطرح کشور با ارائه گارانتی و تضمین ارائه خدمات پس از فروش، سبب جلب نظر و اعتماد مشتریان خود می شوند.