+989129218622 artancompany22@gmail.com

از انواع قیچی‌های باغبانی می توان به قیچی شاخه زن ، قیچی باغبانی تیغه بلند،قیچی باغبانی مرغوب و قیچی باغبانی خارجی اشاره کرد.قیمت قیچی شاخه زن نسبت به بزرگ و کوچک بودن آن

متفاوت است.خرید ویژه قیچی شاخه زن بیشتر برای باغهای بزرگ استفاده می شود.چون در این باغات از این نوع قیچی ها به مراتب بیشتر استفاده می شود.داشتن یک قیچی خوش دست و تند برای یک باغبان و یا یک کشاورز بسیار اهمیت دارد.چون با یک قیچی تند است که می شود کارها را سریعتر پیش برد و از هدر رفت وقت جلوگیری کرد.

خرید ویژه قیچی شاخه زن

اطلاعاتی درباره قیچی شاخه زن

اطلاعاتی درباره قیچی شاخه زن برای انجام دادن کارهای مختلف باغبانی از جمله هرس کردن شاخه های درخت و بریدن شاخه های اضافی در کارهای کشاورزی شما احتیاج به ابزارهای مناسب مربوط به این کار را دارید .

اگر شما ابزار مناسب داشته باشید راحت‌تر می‌توانید در کار کشاورزی و باغبانی موفق شوید ضمن اینکه در پیشرفت کارهایتان نیز بسیار موثر خواهد بود.

بسیاری از افراد به دلیل اینکه علاقمند به کارهای باغبانی هستید به صورت تفریحی به این کار روی آورده و کارهای مربوط به باغبانی و بعضی اوقات گلکاری را انجام می‌دهند.

اما همین ذوق و علاقه به کارهای کشاورزی هم باعث می‌شود که شما شناخت بیشتر و بهتر از وسایل و لوازم باغبانی داشته باشید و باید در مورد آنها تحقیقات لازم را به عمل آورید و اطلاعات خود را بالا ببرید. برای اینکه ابزار باغبانی و کشاورزی و مخصوصاً با آن شاخه ها را کوتاه کرده بشناسید باید درباره محصول، اطلاعات خود را کامل کنید .

توجه داشته باشید برای انتخاب ابزار باغبانی و کشاورزی باید قیچی شاخه زن مخصوص را انتخاب کنید .که می خواهید برای کارهای باغبانی انتخاب کنید متفاوت است. به طور کلی قیچی برای کشاورزی دو نوع دسته بلند و دسته کوتاه تولید و به بازار عرضه می‌شود و در اختیار باغداران و کشاورزان قرار می‌گیرد . قیچیهایی که دارای دسته‌های کوتاه هستند.

برای چوب ها و شاخه های نازک کاربرد دارند و قیچیهای دسته بلند برای شاخه‌های بالا ی درختان و همچنین شاخه های تنومند و کلفت درختان به کار می‌روند .

دقت کنید که قیچی دسته بلند باید بسیار تیز باشد. تا راحت‌تر بتوانند با آن کار کنند چون مجبور هستند دست های خود را بالا برده و دست‌ها و گردن کشاورز خسته می‌شود و همین دلیل باید قیچی تیز باشد.

ویژگی های مهم قیچی شاخه زن

ویژگی های مهم قیچی شاخه زن

توجه داشته باشید که ویژگی های مهم برای قیچی شاخه زن چه دسته بلند و چند دسته کوتاه توجه کافی به جنس تیغه آن نمی باشد جنس تیغه مخصوص باغبانی و کشاورزی است. باید از فولاد آبدیده و محکم باشد چون این محصول با نم و رطوبت سر و کار دارد و موقع هرس کردن ممکن است خیس شود.

در نتیجه شما وقتی به بازار می‌روید برای خرید این محصول باید دقت کنید که جنس تیغه آن ضد زنگ و ضد آب باشد اگر محدودیت مالی ندارید و نیاز خیلی زیاد به استفاده از قیچی خوب و عالی برای شاخه درختان زیادی در باغ خود دارید

بهتر است به سمت و سویی خرید قیچی با تیغه فولادی با کیفیت و مرغوب باشید. که دوام بسیار خوبی نیز داشته باشد . ویژگی مهم دیگر که شما درباره خرید این محصول باید دقت کنید این است که باید به کوتاهی و بلندی دسته قیچی شاخص آن توجه کنید

برای شاخه های نازک از قیچی های دسته کوتاه و برای زدن شاخه های ضخیم و کلفت باید از قیچی هایی با دسته هایی بلند استفاده کنید. پس از آن نوبت، توجه به جنس دسته قیچی و روکش آن می رسد که بهتر است ضربه گیر باشد و طراحی آن به گونه ای باشد که راحت در دستان شما خریداران عزیز و گرامی قرار گیرد.

قیمت مناسب قیچی شاخه زن نیز یکی از ویژگیهای دیگر این محصول است.فراموش نکنید که اگر جنسی بی کیفیت وبا قیمت بالا خریداری کنید در واقع پول خود را دور ریخته اید در نتیجه قیچی باید تهیه کنید که هم از نظر قیمت مناسب باشد وهم جنس مرغوب وبا کیفیتی داشته باشد.

نگه داری از این محصول نیز باید مورد توجه باغبانان عزیز قرار بگیرد این که بعد از تمام شدن کار این محصول را در جایی مناسب قرار دهید و هر جایی ان را پرت نکنید.

بررسی ابعاد انواع قیچی شاخه زن

بررسی ابعاد انواع قیچی شاخه زن توجه داشته باشید که اولین نکته در خصوص خرید قیچی شاخه زن توجه به ابعاد و وزن آن می باشد. این مدل از قیچی ها اصولا دارای دسته های بلندی هستند که سبب می شود تا باغبان بتواند به کمک آن حتی بالا ترین شاخه های درخت را نیز هرس نماید. وهمان طور که در پایین ایستاده شاخه های اضافی در ختان را کوتاه کند.

با این حال اما یادتان باشد که ابعاد قیچی نباید نسبت به اندام شما آنقدر بزرگ باشد که باعث ایجاد مشکل در حمل و جا به جایی محصول برایتان گردد.در خصوص وزن نیز همانطور که می دانید کار با این مدل از قیچی ها بصورت دستی بوده و به همین دلیل نیز هرچه که وزن محصول برایتان کمتر باشد، بهتر خواهد بود. کار با قیچی های کم وزن باعث دیرتر خسته شدن دستان شما باغبانان عزیز و علاقه مندان به باغبانی می گردد.

توجه داشته باشید که وزن کم قیچی برای شما خیلی بهتر است.

وشما راحتتر می توانید شاخ وبرگ درختان را هرس کنید.دقت کنید که چون زیر درختان ایستاده اید شاخ وبرگ درختان داخل چشم شما نریزد.

توزیع بی واسطه قیچی شاخه زن

توزیع بی واسطه قیچی شاخه زن خرید قیچی باغبانی بدون واسطه یکی از راههای خرید این محصول می باشد. چون بدون واسطه است. بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد .

در خرید بی واسطه دست دلالان و واسطه‌ گران کوتاه می شود و شما می توانید محصول با قیمت بسیار پایین را خریداری کنید . که برایتان بسیار با صرفه است خرید بدون واسطه را هم می شود غیر حضوری و هم به صورت حضوری انحام داد.

در خرید غیر حضوری می‌توانید بدون اینکه به فروشگاه ها و مغازه بروند و وقت خود را هدر دهید وارد سایت فروشگاه های لوازم باغبانی شده و این محصول را سفارش دهید. توجه داشته باشید که این فروشگاهها محصول را درب منزل شما با پست پیشتاز ارسال می‌کنند.

شرکت‌های داخلی و خارجی این محصول را در انواع مختلف و با جنسهای متفاوت تولید و به بازار عرضه می کنند.دقت کنید که در خرید این محصول جنسی را انتخاب کنید که اصل و اورجینال باشد و از فروشگاه معروف و معتبر خریداری کنید .

توجه داشته باشید که خرید غیرحضوری از فروشگاه های معتبر آنلاین خریداری کنید و در ثبت سفارشات خود حتماً ذکر کنید که جنس قیچی شاخه زن فولاد و ضد آب باشد.