+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید چمن زن آلکو به صورت آنلاین و اینترنتی از کدام مدل ها انجام می شود؟ آیا این مارک از نظر کیفی می تواند نیاز های کاربران خانگی و حرفه ای ارگان ها را برآورده کند؟
شاید در مورد ابزارآلات کمتر کسی باشد که حتی با کاربری حرفه ای که از آن دستگاه و ماشین دارد، دنبال مارک خاصی باشد.

اما برخی دستگاه ها مثل ماشین چمن زن، چه برای مصارف خانگی و چه کاربری های بالا در زمین های بزرگ با برند های معروف تر بیشتر طرفدار دارند.
خرید این مارک ها حتی با وجود قیمت بیشتر نسبت به نمونه های مشابه از دید مصرف کننده که کیفیت و کارایی را دیده است، مقرون به صرفه خواهد بود.

یکی از مارک های دستگاه چمن زن، آلکو می باشد که از تولیدات آلمان است.

چمن زن آلکو

انواع مدل چمن زن آلکو

انواع مدل از چمن زن آلکو در فروشگاه های ابزار فروشی وجود دارد که در زیر معرفی می کنیم.

 • چمن زن بنزینی با عرض برش 46 و حجم موتور 126 سی سی: این مدل با کمک اهرم کلاج حرکت می کند. همچنین دارای چرخ های عقب با قطر 28 سانت و چرخ جلوی 20 سانتی می باشد.
 • چمن زن بنزینی عرض برش 51 سانت: در این مدل می توانید به کمک 7 دنده ارتفاع برش را به دلخواه از 3 تا 8 سانت تنظیم نمایید. قدرت موتور این مدل 2.85 اسب بخار است.
 • چمن زن دستی آلکو: این مدل 2 چرخ با قطر 22 سانت دارد. وزن کم آن که حدود 9 کیلو و 400 گرم می باشد، آن را ایده آل برای زمین های کوچک در خانه و ویلا ها می کند. عرض برش این مدل از چمن زن آلکو 38 سانتی است و کار کوتاهی چمن ها را به سرعت تمام خواهد کرد.

چمن زن بنزینی آلکو

 • چمن زن برقی آلکو با قدرت موتور 1000 وات: ظرفیت سبد 30 لیتری و عرض برش 32 مناسب برای زمین های کوچک تا متوسط خواهد بود. کم صدا و تولید شده از بدنه پلاستیکی PP است.
 • چمن زن برقی 1400 وات آلکو: که در دو نوع با عرض برش های 38 و 40 سانت تولید شده است.
 • چمن زن برقی آلکو 1200 وات: که دارای چرخ های با قطر 145 و 155 میلی متر در جلو و عقب می باشد.
 • ربات چمن زن که شارژی است و نیازی به شما ندارد تا آن را به حرکت در بیاورید. کل ارتفاع این دستگاه چمن زن 24.5 سانت می باشد. ربات های چمن زن تنها برای زمین های هموار مناسب هستند.

چمن زن موتوری آلکو

لازم است بدانید کمپانی آلکو آلمان تنها ماشین چمن زن تولید نمی کند. این شرکت ابزاری مانند دستگاه های زیر را هم عرضه کرده است.

 1. شخم زن
 2. چوب شکن
 3. چیپسر
 4. اره موتوری باغبانی( برقی و بنزینی)
 5. پمپ برکه
 6. برکه پلیمری مصنوعی
 7. دمنده
 8. علف زن

چمن زن برقی آلکو

 

خرید چمن زن آلکو از فروشگاه معتبر

خرید چمن زن آلکو را باید از کجا انجام داد؟ فروشگاه های معتبری در کشور هستند که برند آلکو را عرضه می کنند. همچنین نمایندگی واردکننده آلکو در کشور فعال است.
خرید چمن زن آلکو و سایر دستگاه های تولید شده در این شرکت همچنین اینترنتی هم میسر است و میتوان از طریق سایت های معتبر اقدام به سفارش کرد.

چمن زن دستی آلکو

بهترین مارک چمن زن آلمانی در کشور

اما سوال بعدی این است که بهترین مارک چمن زن آلمانی که در فروشگاه ها در دسترس است کدامند؟

بسیاری از برند های چمن زن هستند که تحت لیسانس آلمان تولید می شوند. این مارک ها چینی هستند. مثل: ولف گاردن، آینهل و تاپ گاردن.
اما برند های آلمانی اصل و باکیفیت شامل: آلکو و افکو می شوند. البته برند چمن زن آلمانی در بازار زیاد است. ولی دسترسی به همه آن ها در کل کشور گاهاً امکان پذیر نیست و برخی فروشگاه ها آن مارک ها را دارند.
خرید چمن زن آلکو آلمان همان گونه که اشاره شد ساده و در همه جا ممکن می باشد.