+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید چمن زن آینهل کوچک به صورت اینترنتی می تواند یکی از راه های داشتن دستگاه های فضای سبز باکیفیت و قیمت مناسب باشد. این دستگاه چمن زن کار در فضای فضای سبز را لذت بخش خواهد کرد.
دستگاه چمن زن یک ماشین کوچک و پر کاربرد است که می تواند در هر ارتفاعی که تنظیم می کنید، چمن ها را کوتاه کند. این کوتاه کردن چمن ها اگر به موقع انجام شود، سبب می شود تا سر سبزی فضای سبز شما حتی وقتی یک باغچه کوچک است، به خوبی حفظ گردد.
اما چه ماشین چمن زنی خریداری کنیم؟ آیا خرید چمن زن با بهترین کیفیت می تواند،از هر مرکزی انجام شود؟

چمن زن آینهل

خرید چمن زن آینهل کوچک در انواع موتوری

این که چه ماشین چمن زنی را خریداری کنید، بسیار وابسته به بودجه، میزان کار، و وسعت زمین چمن شما دارد.
اما مارک های متعددی در بازار وجود دارند. اما همه مرک ها در سراسر کشور در دسترس نیستند. مثلاً مارک آینهل یکی از انواع برند های معتبر است که خوشبختانه در اکثر شهر های کشور هم وجود دارد.
خرید چمن زن آینهل کوچک و موتوری از انواع زیر در مراکز معتبر میسر خواهد بود.

  • چمن زن برقی آینهل مدل GE-EM 1536 HWM که با بدنه قرمز رنگ در چین تحت لیسانس آلمان تولید شده است. مزیت این مدل دارا بودن سیستم تاشو سریع است. قطر چرخ های جلوی 14.5 سانت و قطر چرخ عقب 22 سانت است که در حفظ تعادل بهتر به دستگاه کمک می کند.
  • چمن زن برقی آینهل مدل GE-EM 1843 HWM هم مدل چمن زن کوچک دیگری از مارک آینهل می باشد. این مدل قدرت موتور 1800 واتی دارد.

چمن زن آینهل در انواع بنزینی هم تولید و روانه بازار جهانی شده اند. در نتیجه می توان گفت که تنوع مدل خوبی برای اغلب کاربران و زمین های کوچک تا متوسط دارد.
مثلاً مدل چمن زن بنزينی 6 اسب بخار آينهل دارای عرض برش 54 سانتی است و 39 کیلو وزن دارد.

خرید چمن زن کوچک آینهل