+989129218622 artancompany22@gmail.com

اگر شما برای خرید چمن زن دستی بهکو به راهنمایی نیاز دارید با ما در این مقاله همراه شوید تا اطلاعات سودمندی را در اختیار شما قرار دهیم. مطالبی که در این نوشته به آن می پردازیم شامل مشخصات و قیمت انواع این محصول و معرفی بهترین مرکز فروش چمن زن می باشد.

خرید چمن زن دستی بهکو

مشخصات چمن زن دستی بهکو

مشخصات چمن زن دستی بهکو پیش از این که در خصوص مشخصات چمن زن دستی بهکو صحبت نماییم لازم است مختصری درباره علت نامگذاری آن سخن بگوییم.

همانطور که از این نام بر می آید این چمن زن برای راه اندازی به نیروی دست انسان وابسته است. از این رو است که به این اسم نامگذاری گردیده است. در برخی از نوشته ها چمن زن هُلی نیز به جای دستی به کار برده می شود.

لیکن برخی مشخصه های این ابزار کارآمد چمن زنی را می توان به شرح زیر برشمرد:

  • به سبب این که از نیروی ماهیچه دست انسان برای راه اندازی این وسیله استفاده می شود بهتر است برای زمین هایی که تا 350 متر مساحت دارند از این ابزار استفاده نمود تا به کاربر آسیبی وارد نگردد. بنابراین این ماشین دستی مناسب زمین های کوچک می باشد.
  • سرعت حرکتی که در تیغه های برش چمن این ماشین ایجاد می شود چندین برابر بیشتر از حرکت چرخ ها و همچنین حرکت انسانی است که با آن کار می کند و از این رو است که قادر است با سرعت چرخشی بسیار خوب جمن را کوتاه نماید.
  • ساخت چمن زن دستی به گونه ای است که تیغه ها در جهت جلو به حرکت در می آیند و در هنگام حرکت ماشین به سوی عقب کارایی ندارند.
  • تیغه های برش جنسی فولادی داشته و دسته فلزی قابل تنظیم با اندازه قدی کاربر است. نوع برشی که در این ماشین اعمال می‌ گردد مرکزی بوده و پهنای برش در آن به چهل سانتی متر می رسد.

قیمت خرید انواع چمن زن دستی

قیمت خرید انواع چمن زن دستی قیمت خرید انواع چمن زن دستی و قطعات به کار رفته در آن بر اساس پارامتر های مختلفی تعیین می‌ گردد که در ادامه این موضوع را بررسی می کنیم.

قیمت تیغه علف زن بر اساس کاربرد، جنس تیغه، اندازه تیغه، تعداد دندانه ها، عرض برش، استحکام جوش الماس ها، نوع تنظیم دسته و وجود قطعه های یدکی در محل کار تعیین می گردد.

برای توضیح بیشتر در این باره باید عرض کنیم که به عنوان مثال اگر جنس تیغه از فولاد ضد زنگ ساخته شده باشد در برابر برخورد با رطوبت چمن کارایی خود را حفظ می کند و از قیمت بسیار بالاتری نسبت به تیغه های با فولاد معمولی به فروش می رسد.

همچنین اگر به عرض برش و تعداد دندانه های تیغه افزوده گردد با نرخ بیشتری عرضه می شود و یا دسته قابل تنظیم با ارتفاع قد نسبت به دسته ثابت بر افزایش قیمت تاثیر به سزایی دارد.

لیست قیمت بهترین دستگاه چمن زن

لیست قیمت بهترین دستگاه چمن زن لیست قیمت بهترین دستگاه چمن زن دستی و یا قیمت علف زن چهار کاره و قیمت علف زن رونیکس را می توانید به راحتی از طریق مرکز پخش این کالا ها تهیه کنید.

قیمت نوع چهار کاره این ماشین به سبب ابزار های متفاوتی که در آن به کار رفته است بیشتر از علف زن های تک کاره است. لیکن از سویی با توجه به کاربرد های زیاد آن از چهار ماشین تک کاره بسیار ارزان تر تمام می شود.

از طرفی برند رونیکس این ماشین به علت به کارگیری موتور بنزینی برای چمن زنی از نوع دستی گران تر می باشد و مساحت بیشتری از علف ها را می توان با سرعت کمتر توسط آن برش داد.

مرکز خرید چمن زن دستی بهکو

مرکز خرید چمن زن دستی بهکو مرکز خرید چمن زن دستی بهکو این محصول ایرانی را در تعداد زیاد و با نرخی ویژه به مشتریان خویش عرضه می کند.

اگر در حوزه صادرات این کالای چمن زن فعالیت دارید و یا بازار های داخلی در شهر های بزرگ کشور را در اختیار گرفته اید، به شما خرید عمده سودآور این علف زن را پیشنهاد می کنیم.

چمن زن های بهکو جزء ماشین های خوب در عرصه چمن زنی باغچه و باغ های با مساحت کم می باشند که کارایی بالایی در این زمین ها دارند.

چمن زن دستی ارزان قیمت

چمن زن دستی ارزان قیمت قیمت چمن زن دستی ارزان است و به همین سبب کاربران زیادی از این دستگاه استفاده می کنند. اما باید متذکر شویم که ارزان بودن این وسیله به معنی نامرغوبی آن نیست. بلکه کاربرد آن برای کوتاه کردن فضا های سبز خانه ها است و به همین سبب فاقد موتور محرک می باشد.

چمن زن های تولید کشور به این دلیل که از نیروی کار داخلی بهره می گیرند و قطعات آن تولید ایران است ارزان تر از نمونه های مشابه خارجی آن هستند.

از سویی چمن زن دست دوم با نرخی به مراتب ارزان تر از نوع دسته اول آن ها در بازار خرید و فروش می شود. این نوع ماشین های کارکرده هم برای مدت ها نیاز مشتریان را برآورده می سازند.