+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید چمن زن به صورت اینترنتی و ارزان را می توان از سایت های معتبر و البته واردکننده های مختلف انجام داد، در عین حال این روش به دلیل حذف واسطه ها هزینه های شما را کم خواهد کرد.
در نگهداری و مراقبت از فضای سبز مانند زمین چمن چه در ورزشگاه ها و چه در سطوح کم مثل ویلا و اداره نیازمند دستگاه های مختلف هستیم. درست است که یک چمن سبز و یکنواخت با کمک آبیاری به موقع و نیز بذر و زمین مناسب تولید و کاشته می شود. اما نیازمند ماشین آلات و ابزارآلات باغبانی دیگری هم هست که با رشد چمن ها به کار گرفته می شوند.
مهمترین دستگاه مورد استفاده در این شرایط ماشین چمن زن می باشد. اما متخصصین و حتی کاربران خانگی برای خرید چمن زن سوال های متعددی خواهند داشت.

خرید چمن زن به صورت اینترنتی

اولین سوال روش خرید چمن زن و ماشین آلات مورد نیاز است. روش سنتی و حضوری که در فروشگاه ابزارآلات باغبانی دنبال کالای مد نظر باشید، همیشه مورد توجه می باشد. اما مدت زمان و قیمت ها و مدل هایی که به دست شما با این روش می رسد، گاهاً متفاوت از روش های اینترنتی است.
در خرید چمن زن به روش اینترنتی هم با مدل های جدید و هم با فروشنده های جدید و شاید باسابقه، اما اصلی مواجه می شوید.
سرعت و مدت زمانی که برای این خرید میگذارید هم زیاد نیست. و در هر زمانی از شبانه روز می توانید اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.

انواع چمن زن

انواع ماشین چمن زن ارزان

اما سوال مهم دیگر ارزان قیمت بودن ماشین چمن زن است. خوشبتخانه دیگر این روز ها کسی تنها دنبال ارزان بودن نیست. زیرا ماشین آلات باغبانی ارزان به دلیل داشتن مکانیزم موتوری، اگر بی کیفیت باشند، اصلاً ارزش ندارد. ماشین چمن زن ارزان قیمت اغلب مونتاژ چین هستند. و خب در صورت خراب شدن و نیاز به تعمیر داشتن، شاید قطعاتشان راحت تر پیدا شود، اما کیفیت و طول عمر لازم را ندارد.
ولی می توان قیمت مناسب با مارک های شناخته شده مرغوب هم در بازار برای این دستگاه یافت که کمی نیازمند صرف وقت و جستجو میباشد.

چمن زن برقی

خرید چمن زن دستی و موتوری

خب یک سوال دیگر خریداران و مصرف کننندگان در مورد دستگاه چمن زن این است که انواع چمن زن دستی را خرید کنند و یا دنبال مدل های موتوری باشند؟
بد نیست بدانید که پشت پرده اغلب انتخاب ها، موارد ساده ای است که اگر بدانید، خرید بهتری خواهید داشت.
مثلاً چمن زن دستی برای یک زمین کوچک کمتر از 50 متر مناسب است.
اما چمن زن موتوری بسته به قدرت موتوری و این که برقی باشد و یا بنزینی تا 1000 مترمربع را هم پوشش می دهد.

مدل های چمن زن تراکتوری تا چند هکتار زمین چمن را هم می توانند اصلاح کنند. در نتیجه برای زمین گلف و ورزشگاه ها بیشترین متقاضی را خواهند داشت.
در خرید چمن زن دستی میتوان سبد جمع آوری ضایعات را حذف کرد و قیمت کمتری پرداخت، اما در آن صورت کارتان بیشتر خواهد شد.
در زمین های بزرگ و متوسط قوای جسمی کاربر هم در انتخاب چمن زن مناسب اهمیت خواهد داشت.

چمن زن موتوری  چمن زن دستی

 

چمن زن تراکتوری

فروش ماشین چمن زن به صورت عمده

اما فروش ماشین چمن زن به صورت عمده برای همکاران گرامی بسته به تعداد و نحوه خرید چمن زن می تواند تخفیف داشته باشد. البته این روز ها قیمت ارز و شرایط واردات با توجه به این که هم دستگاه چمن زن و هم قطعاتش وارداتی است، کمی باعث افزایش قیمت ها و نیز فروش با قیمت روز شده است. اما در هر صورت تخفیف ها سر جایشان می باشند.
همچنین بهترین کار این است که گارانتی را از مرکز فروش چمن زن دریافت کنید، تا حداقل از خدمات پس از فروش بهره مند گردید.

چمن زن بنزینی