+989129218622 artancompany22@gmail.com

دستگاه چمن زن برقی تاپ گاردن با قیمت رقابتی در بازار امروز تهران و سایر شهر ها با دسترسی بالا عرضه می شود. این دستگاه می تواند گزینه مناسبی برای مصارف خانگی باشد.

دستگاه چمن زن برقی یکی از انواع چمن زن هایی که در بازار کشور در برندهای مختلف توزیع دارد. هر چند در گذشته برند های آلمانی و ایتالیایی زیادی در بازار بود که کیفیت عالی داشتند. اما چالش های ایجاد شده در سال های اخیر سبب شده تا قیمت های عجیب پیدا کنند.

این برند های معروف علاوه بر کیفیت دارای قیمت خوبی هم بودند. به گونه ای که قیمت یک چمن زن برقی ۱۰۰۰وات نزدیک به ۱٫۵ میلیون تومان در انواع برقی بود. آن هم برند اروپایی و باکیفیت.

اما اکنون در سال ۱۴۰۲ قیمت یک دستگاه چمن زن برقی تاپ گاردن چینی ۱۲۰۰ وات به بیش از ۴ میلیون تومان رسیده است.
این دستگاه از برند های خوب بازار است. هر چند کیفیت برندی مثل الکو و افکو را ندارد. اما حداقل چند سالی است در بازار کشور توزیع شده و نسبتاً بازار پسند می باشد.
دستگاه چمن زن برقی تاپ گاردن همچنین قابلیت تعمیر و سرویس با کمترین هزینه را دارد.
این در حالی است که اگر برند های اروپایی را از قبل داشته باشید با چالش خرابی و تعمیر با قطعات اورجینال مواجه خواهید بود.

چمن زن برقی تاپ گاردن

کاربرد انواع چمن زن برقی چیست؟

اما کاربرد دستگاه چمن زن برقی تاپ گاردن یا برند های دیگر چیست؟ آیا برای مصارف خاص استفاده می شود.
اگر کاربری های کم و خانگی زیر ۱۰۰متر مربع داشته باشید بهتر است چمن زن دستی استفاده کنید. اما این موضوع برای زمانی بود که چمن زن دستی کمتر از ۱ میلیون تومان قیمت داشت.

برای سال ۱۴۰۲ که قیمت ها چند برابر شده به جای هزینه برای چمن زن دستی بهترین کار این است که با توجه به کاربری ساده تر انواع برقی را انتخاب کنید.
قیمت ماشین چمن زن برقی و دستی هم در انواع چینی اکنون نزدیک به هم می باشد.
البته چمن زن برقی و بنزینی این ویژگی را دارند که ارتفاع دسته و نیز تیغه قابل تنطیم است.
در نتیجه چندین حالت می توان کوتاه کرد.

داشتن مخزن با ظرفیت مناسب هم می تواند گزینه ای باشد که شما دیگر نیاز به جمع آوری چمن های جدا شده و انجام کار اضافی نداشته باشید.
البته چمن زن برقی صدای کمی دارد. در نتیجه در ویلا یا اداره و یا مراکز درمانی ایجاد صدا نمی کند. برای همین گزینه اصلی در چنین مراکزی است.

چمن زن برقی