+989129218622 artancompany22@gmail.com

دستگاه چمن زن دستی با فروش ویژه این روز ها به عنوان یکی از بهترین مدل هایی که مورد استفاده مصرف کنندگان خانگی و غیر حرفه ای است، می تواند در هزینه های مصرف کننده ها هم صرفه جویی کند.
قطعاً دستگاه چمن زن به عنوان یکی از ماشین آلات کشاورزی و باغبانی مفید و کاربردی است. این ماشین چمن زن دارای تنوع مدل است و خب وسعت کاری هر مدل هم با هم فرق دارد.
این دستگاه دارای تیغه گردانی است که با موتور یا دستی می چرخد. شاید اولین ماشینی که توسط بشر تولید شد، مدل های بنزینی باشد. اما هم اکنون تکنولوژی ساخت مدل های متنوع از دستی تا موتوری افزایش یافته است و در نتیجه این روز ها بهترین برند ها و باکیفیت ترین مدل ها در بازار به خوبی در دسترس می باشد.

دستگاه چمن زن دستی با فروش ویژه

منظور از فروش ویژه در مورد ابزارآلات باغبانی و کشاورزی چیست؟ این روز ها بازار فروش اجناس مختلف هم نوسانی است و هم متورم و هم راکد است. در نتیجه برای عبور از بازار راکد هر کمپانی استراتژی های خاص خود را دارد.
از جمله می توان به فروش های ویژه شرکت های واردکننده و بازرگانی ها به مناسبت های مختلف با ارائه تخفیف بیشتر اشاره نمود.

فروش ویژه هم برای فروشنده و هم خریدار مهم خواهد بود، زیرا خریدار ارزان تر می خرد و فروشنده هم با سود کمتر میزان فروش خود را بالا تر می برد.
البته فروش ویژه در برخی کمپانی ها مستلزم سفارش تعداد مشخصی می باشد.

چمن زن دستی

انواع مدل چمن زن دستی موجود در بازار

همان طور که گفته شد، انواع مدل از چمن زن دستی و موتوری در بازار وجود دارد. از آن جا که چمن زن دستی دارای موتور نیست، آپشن های متفاوت در این مدل از ماشین فضای سبز شامل موارد زیر خواهد بود.

  • داشتن یا نداشتن سبد جمع آوری ضایعات.
  • اندازه تیغه چمن زن که معمولاً در انواع دستگاه چمن زن دستی حداقل 28 سانت و حداکثر 40 سانت می باشد.
  • امکان تنظیم دسته چمن زن

تقریباً اکثر مارک های معتبر چمن زن دستی دارند. شاید مدل های تراکتوری و یا ربات چمن زن در برخی مارک های محدود و معروف وجود داشته باشد، اما در اغلب مارک هایی که در بازار در دسترس هستند مدل های دستی هست.
از جمله در دسترس ترین برند های چمن زن می توان موارد زیر را نام برد.

  • مارک هسکوارنا
  • مارک هوندا
  • مارک بوش
  • مارک آلکو
  • مارک افکو

مارک های چینی مثل تاپ گاردن و آینهل که بیشتر تحت لیسانس کشور های اروپایی تولید می شوند هم مشتری خود را دارد.
بیشتر مارک های چینی قیمت ارزان تری نسبت به برند های اروپایی دارند.

دستگاه چمن زن دستی سبد دار

شرایط استفاده و خرید چمن زن دستی

اما زمانی که هوشمندانه دستگاه چمن زن دستی با فروش ویژه را خریداری نمودید، چگونه می توانید از آن استفاده کنید.
یکی از عوامل مهم در خرید چمن زن دستی این است که مدل های دستی بسیار ارزان قیمت بوده و همین افراد را اغوا می کند که اولین گزینه شان برای خرید ماشین چمن زن،انواع دستی باشد. اما در حقیقت این فاکتور آخرین گزینه در انتخاب درست ماشین چمن زن می باشد.
چمن زن دستی را باید هل بدهید تا تیغه به گردش در بیاید و چمن ها در اندازه دلخواه کوتاه شوند.

دستگاه چمن زن

کارایی ماشین چمن زن دستی کوچک

خب پس از اطلاع از مشخصات و آپشن های چمن زن دستی و نیز این موضوع که دارای چه مارک هایی ممکن است در بازار باشند، باید بررسی کنید که آیا واقعاً این مدل چمن زن برای شما مناسب هست یا خیر؟
در حقیقت اگر بهترین مارک ها و یا حتی ارزان ترین برند ها را خریداری کنید، ولی برای شما کارایی نداشته باشند، قطعاً پول خود را دور ریخته اید.
درست است که چمن زن دستی سبک و با قابلیت حمل ساده است. همچنین درست است که کاربر به سادگی می تواند با آن کار کند، اما نباید تنها این مشخصه ها را برای خرید دستگاه چمن زن دستی در نظر گرفت.

کارایی ماشین چمن زن کوچک برای زمین های هموار، کوچک و مصارف غیر حرفه ای است.
مثلاً در خانه، ویلا و یا باغ تان مقداری چمن کاشته اید که کمتر از 100 متر مربع است، در این صورت می توانید از مدل های دستی استفاده نمایید.

فروش چمن زن دستی