+989129218622 artancompany22@gmail.com

راز فروش اره باغبانی دستی ایرانی و دست ساز در چیست؟ آیا میتوان با حمایت از تولید ملی به واردات کم تر رسید و ابزارآلات دستی منحصر به فرد را با طول عمر بالا ارائه نمود؟
قطعاً راز هایی در فروش موفق و یا عدم استقبال از کالایی وجود دارد. در مورد محصولات تولیدی در داخل کشور شاید آنچه یک چالش بزرگ به حساب می آید این است که چگونه با رقبای وارداتی مبارزه کنند و بتوانند در بازار سهم داشته باشند.

کیفیت شاید اولین نکته باشد، که در کالاهای مشابه مورد مقایسه قرار می گیرد. اما تولید بهترن کیفیت ها بدون این که تبلیغات عاقلانه ای از آن بشود، مثل داشتن گنجی پنهان، ارزش نخواهد داشت.
اما بعد از آن مهم قیمت است. شاید یک باور غلط در بین مصرف کننده ها وجود داشته باشد، این است که قیمت اجناس ایرانی نباید گران باشد و اگر قیمت بالا باشد به دلیل عدم کیفیت بالا به اندازه برند های خارجی مقرون به صرفه نخواهد بود.
اما یک نکته مهم است، آن هم این است که کیفیت تولیدات داخلی قابل تغییر با نیاز و سفارش مشتری است و می توان به راحتی آن را حتی صادر هم کرد.
پس در مجموع راز بزرگ فروش اره باغبانی دستی ایرانی می تواند کیفیت خوب و قیمت رقابتی باشد.

اره باغبانی ایرانی

انواع اره باغبانی دستی ایرانی

انواع اره باغبانی دستی ایرانی کدام ها است؟ اره باغبانی دستی ایرانی با دسته چوبی تولید می شود که کاملاً صاف و یکنواخت تراشیده شده است. انواع اره را از نظر مشخصات زیر می توان تقسیم بندی کرد.
اره باغبانی دستی ایرانی با تیغه چینی که زیاد منعطف نیست. ارزان تر بوده و طول عمر کمتری دارد.
اره باغبانی دستی ایرانی با تیغه اتریشی که منعطف و با دوام است و قیمتش کمی نسبت به تیغه چینی بالاتر می باشد.
این اره های دست ساز در ابعاد هم از 20 سانت تا 45 سانت تولید خواهد شد.