+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن زن حاشیه زن دستگاهی است که به مرتب سازی چمن های موجود در فضای سبز می پردازد. شرکت های وارداتی در این زمینه در امر واردات و خرید این کالا فعالیت دارند و وارد کننده نمونه ها و مدل های مختلف این وسیله می باشند.شرکت وارداتی چمن زن حاشیه زن

معرفی انواع چمن زن های کاربردی

معرفی انواع چمن زن های کاربردی چمن زن ها همان طور که از نامشان پیداست به دستگاه ها و تجهیزاتی گفته می شود که به مرتب سازی و کوتاه کردن چمن های موجود در فضای سبز می پردازند. این تجهیزات در انواع و اقسام مختلف چمن زن دستی و موتوری تقسیم بندی می شوند که هر کدام خصوصیات متفاوتی دارند.

افزون بر این کندن علف های هرز و نظم دهی به شاخ و برگ درختان نیز از دیگر خصوصیات این وسیله می باشد. به این منظور تیغه های مختلفی بر روی این دستگاه تعبیه شده است که به کمک موتور دستگاه کار خود را انجام می دهند.

علف تراش ها بر اساس نوع مصرف انرژی نیز قابل تقسیم بندی هستند. در این زمینه می توان به دو نوع بنزینی و موتوری اشاره کرد که انواع برقی مجهز به برق و قابل اتصال به آن می باشند. 

علف زن های حاشیه ای یا موتوری نیز دارای کوپل می باشند که به دو صورت کوپل با شیلنگ و کوپل مستقیم بوده که در نوع دوم علف تراش روی دوش سوار می شود و به کمک آن حمل می شود.

چمن زن های موتوری به انواع چهار زمانه، دو زمانه، و تک کاره و چهار کاره تقسیم می شوند که با کمک تیغه خود عملیات چمن زنی را انجام می دهند.

تیغه های موجود در این دستگاه نیز متفاوت بوده و عملکرد گوناگونی دارند. مثلا تیغه چاقویی به شکل چاقویی بلند بوده و از فولاد ساخته شده است. تیغه اره ای نیز از دیگر نمونه تیغه های چمن زن درجه یک می باشد که شکل اره ای داشته و دندانه دار می باشد.

بهترین پخش کنندگان چمن زن حاشیه زن

بهترین پخش کنندگان چمن زن حاشیه زن دستگاه های چمن زن حاشیه ای یکی از پر کاربردترین تولیدات این صنعت است که از بخش های مختلف و اجزای متفاوتی ساخته شده و مدل های گوناگونی از آن طراحی شده است که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد.

پخش این تجهیزات به کمک واحد پخش به متقاضیان این کالا صورت می گیرد. باغ های شخصی، فضای سبز شهر داری ها و بسیاری از درختان از جمله بخش هایی هستند که به این دستگاه نیاز ضروری دارند. 

از این رو پخش آن به کمک واحد توزیع و پخش به صورت عمده و طبق تقاضای موجود صورت می گیرد.