+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی شاخه زن از جمله قیچی های باغبانی است که در مدل ها و برند های مختلف در بازار یافت می شود. تیغه های این قیچی، معمولا از آلیاژ مقاوم ساخته‌ می شود و مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی از خود نشان می دهد. در همین راستا عرضه مستقیم قیچی شاخه زن صورت می پذیرد و فرصتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا این محصول باکیفیت را به آسانی خریداری نمایید. البته از آن جا که قیچی شاخه زن به صورت بدون واسطه و مستقیم عرضه می شود، دست دلالان از بالا بردن قیمت این قیچی، کوتاه مانده است به همین سبب این محصول از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد.

عرضه مستقیم قیچی شاخه زن

خصوصیات فنی قیچی شاخه زن

خصوصیات فنی قیچی شاخه زن همان طور که می دانید هرس و اصلاح شاخه ها و سرشاخه های درختان برای باروری بیشتر در درختان میوه و برای زیبایی و جذابیت بالاتر در درختان تزیینی بسیار اهمیت دارد. استفاده از قیچی شاخه زن با خصوصیات فنی مطلوب سبب شده این محصول از کارایی بالایی برخوردار باشد. از جمله خصوصیات فنی این قیچی، دسته های بلند آن می باشد. این مشخصه سبب شده افراد به راحتی شاخه های بالایی درختان را کوتاه و هرس نماید.

تیغه های فولادی از دیگر خصوصیات قیچی شاخه زن به شمار می آید. جنس تیغه های این قیچی سبب شده مقاومت سایشی این محصول بالا رود. تیغه های کروی نیز یکی دیگر از خصوصیات فنی این محصول به حساب می آید. تیغه های کروی قیچی شاخه زن، سبب شده با اعمال نیروی کمتری برش شاخه ها صورت پذیرد. علاوه بر این شکل کروی این تیغه ها سبب شده برش شاخه های کج نیز راحت تر انجام گیرد.

مقاومت تیغه های قیچی شاخه زن در برابر زنگ زدگی نیز از خصوصیات این محصول به شمار می آید که نمی توان آن را نادیده گرفت. از دیگر خصوصیات این قیچی که یک مزیت برای این محصول به حساب می آید، وزن مناسب قیچی شاخه زن می باشد. وزن مناسب قیچی سبب شده تسلط افراد هنگام کار با این محصول بالاتر رود و فشار کمتری به دست افراد وارد شود. خوش دست بودن این قیچی هم یکی دیگر از خصوصیات فنی این محصول می باشد. در ضمن قرار گرفتن کامل تیغه ها بر روی هم در هنگام بسته شدن قیچی نیز یکی از خصوصیات قیچی شاخه زن به شمار می آید.

چند نکته درباره تیز کردن قیچی شاخه زن

چند نکته درباره تیز کردن قیچی شاخه زن برای تیز کردن قیچی شاخه زن باید نکاتی را مورد توجه قرار دهیم تا این محصول به راحتی و بدون دغدغه تیز شود. اولین نکته این است که قبل از تیز کردن قیچی، تیغه ها را کاملا پاک کنیم تا هیچ گونه گرد و خاکی بر روی تیغه ها باقی نماند. قرار گرفتن تیغه قیچی در یک جای ثابت نیز از جمله نکاتی است که توجه به آن خالی از لطف نیست. اگر بخواهیم قیچی را به وسیله سوهان تیز کنیم، باید سوهان را نسبت به تیغه به صورت عمودی قرار دهیم و لبه تیغه را با فشار کم سوهان کاری کنیم.

اگر تیغه های قیچی خیلی کند باشد بهتر است تیغه ها را به وسیله سنگ تیز کن، تیز نمایید برای این کار بهتر است قبل از تیز کردن تیغه ها سنگ تیز کن با روغن چرب شود و بعد تیغه قیچی را با فشار کم در جلوی سنگ حرکت دهیم.

چند نکته درباره نگهداری قیچی شاخه زن

چند نکته درباره نگهداری قیچی شاخه زن برای کارایی بیشتر قیچی شاخه زن و دوام بیشتر این محصول باید نکاتی را مد نظر قرار دهیم. اولین نکته ای که باید در نظر گرفته شود این است که هنگام کار با این قیچی نسبت به تیز بودن این محصول اطمینان حاصل کنیم چون به کارگیری قیچی کُند سبب می شود علاوه بر این که به تیغه های قیچی فشار وارد شود، قسمت های دیگر این محصول نیز آسیب ببیند.

اگر هنگام برش شاخه های درختان مقداری صمغ به تیغه های قیچی مالیده شد، حتما تیغه های قیچی را پاک کنیم و بعد به ادامه کار مشغول شویم. نکته دیگری که توجه به آن لازم می باشد این است که حتی الامکان از شستن قیچی شاخه زن خودداری کنیم و در صورتی که قیچی نیاز به تمیز کردن دارد، با یک پارچه تمیز قیچی را پاک نماییم. در ضمن از نگه داری این محصول در جای مرطوب خودداری نمایید چون ممکن است به مرور تیغه ها دچار زنگ زدگی شوند.

بهتر است قیچی شاخه زن را در مکانی به دور از گرد و خاک قرار دهیم تا تمیز کردن این محصول به سادگی صورت پذیرد. همچنین از فرو بردن قیچی به داخل خاک خودداری کنیم چون این کار باعث آسیب دیدگی قیچی می شود. یکی از نکات مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که هیچ گاه شاخه های خشک را با قیچی شاخه زن هرس نکنیم چون سبب وارد شدن فشار بر این محصول می شود و در نتیجه قیچی آسیب می بیند. همچنین برای دوام بیشتر این محصول از برش شاخه های خیلی ضخیم پرهیز کنیم.

قیمت خرید قیچی شاخه زن

قیمت خرید قیچی شاخه زن قیمت خرید قیچی شاخه زن تحت تاثیر عوامل مختفلی قرار می گیرد. از جمله این عوامل می توان به کیفیت تیغه های قیچی و برند محصول اشاره کرد. اندازه قیچی شاخه زن نیز از دیگر عواملی است که در قیمت قیچی تاثیرگذار است. پرواضح است قیچی باغبانی بزرگ با کارایی بیشتری که دارد از قیمت بالاتری برخوردار است.

یکی از بهترین قیچی های شاخه زن، قیچی باغبانی آلمان است که با دوام بالا از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. البته قیچی باغبانی شارژی نیز نوعی قیچی شاخه زن به شمار می آید که در مکان های دور از نیروی برق نیز می توان به راحتی این محصول را مورد استفاده قرار داد.

در جهت رفاه شما عزیزان امکان خرید قیچی شاخه زن به صورت اینترنتی فراهم آمده است. خرید اینترنتی این مزیت را برای شما به همراه دارد که ضمن مشاهده آنلاین قیچی شاخه زن می توانید با انواع محصولات باغبانی از جمله انواع دیگر قیچی باغبانی، اره باغبانی، سم پاش و چمن زن آشنا شوید و به وسیله ارتباط با کارشناسان فروش، این محصولات متنوع را به راحتی و بدون صرف وقت از سراسر کشور سفارش دهید و از مزایای خرید اینترنتی بهره مند شوید.

یاد آوری می شود قیمت قیچی شاخه زن و انواع قیچی باغبانی درجه یک مانند سایر محصولات به نرخ روز است و با توجه به نوسانات بازار متغیر می باشد.