+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن گیاهی می باشد که در کنار زیبایی ظاهری بی نظیری که به محوطه می بخشد، نیاز دارد تا به صورت مداوم نگهداری شده و در ابعاد کوتاه حفظ شود. در بین دستگاه های مختلف دستی، شارژی و بنزینی، تراکتور های عرضه شده به خاطر قابلیت های کاربردی بیشتر و سرعت بالاتری که دارد، از متقاضیان بیشتری نیز برخوردار می باشد. عرضه کلی چمن زن تراکتوری سبب می شود تا مشتری هر تعدادی را که نیاز داشته باشد، با نرخ کمتر سفارش دهد.

عرضه کلی چمن زن تراکتوری

۳ مورد از مزایای چمن زن چند کاره

3 مورد از مزایای چمن زن چند کاره مزیت های چمن زن تراکتوری کاوه شامل موارد متعددی می باشد که به تنهایی در یک مقاله جای نمی گیرد. در نتیجه سعی می شود تا ۳ مورد از مهم ترین گزینه اشاره شده تا مشتری به اطلاعات دقیق تری در خصوص کالای مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.

  1. فنر مناسب: فنر تعبیه شده در قسمت میانی، نیرو لازم برای برش را به حداقل ممکن کاهش می دهد. این موضوع در دراز مدت تاثیرات شگرفی را بروز خواهد داد. در واقع هر گونه ضربه های احتمالی در حین کار را به خوبی تحمل نموده و به هیچ وجه دچار خسارت نمی شود. تیغه ها از جنس ورقه های آلومینیومی به همراه روکش گالوانیزه می باشد. یعنی مواد شیمیایی و نوسانات جوی به هیچ عنوان توانی برای خسارت زایی و نقصان در محصول پیدا نمی کنند.
  2. سهولت در استفاده: به کمک این سیستم، نیازی به اعمال دائمی نیرو برای برش نمی باشد. بلکه خود قیچی این کار را انجام می دهد. تیغه های بران: این تیغه های فولادی، می تواند هر شاخه و ساقه ای را به خوبی برش داده تا هرس گیاهان به صورت ایده آل انجام شده باشد. کارشناسان امر در زمان طراحی به کمک نرم افزار های گرافیکی، بخش روی کار را از لایه های پلاستیکی نرم تعبیه می نمایند. در نتیجه به هنگام استفاده طولانی مدت، کوچکترین فشاری در بخش کف دست، استخوان ها و عضلات مربوطه وارد نشده تا ساعات فرح بخشی را رقم زده باشد.
  3. ضمانت نامه: در صورت بروز هر گونه ایرادی می تواند قطعات یدکی را جایگزین نمود. بنابراین پشتیبانی کاملی را از مشتری رقم زده و ساعات فرح بخشی را به نمایش در آورد.

صادرات انواع چمن زن تراکتوری

صادرات انواع چمن زن تراکتوری صادرات چمن زن چند کاره کاوه از مرکز ایران به سمت کشور های یمن، سوریه، عراق، قطر، بحرین، افغانستان، پاکستان، مالزی، سنگاپور، لبنان، چین و ارمنستان در حال انجام می باشد. این موضوع به خاطر افزایش ساخت و ساز در کشور های هدف و تفاوت نرخ ارز، کاربردی بوده و سود آوری ایده آلی را برای جمهوری اسلامی از محل صادرات غیر نفتی به همراه خواهد داشت.

به منظور خرید از تولیدی رزین به سادگی رایانه همراه خود را روشن نموده و به سایت رسمی شرکت مراجعه نمایید. عرضه کالا در بسته بندی های ویژه انجام می شود تا به صورت شایسته و کاربردی در اختیار او قرار بگیرد.