+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن زن دستگاهی است که برای کشاورزان و باغبانان کاربرد دارد.وقتی که علف ها یا چمن ها بیش از اندازه بلند باشند و یا به هر دلیلی باید کوتاه شوند.از دستگاه های چمن زن استفاده می کنند.که با انواع سوخت و برق کار می کنند.

ما نیز دست به فروش و توزیع چمن زن تراکتوری صادراتی زده ایم.که کاربرد های فراوانی دارد.محصول ما چمن زن صادراتی از نظر کیفیت درجه یک و هم قیمت مناسبی دارد.

فروشنده چمن زن تراکتوری صادراتی

مشخصات انواع چمن زن صادراتی

مشخصات انواع چمن زن صادراتی چمن زن ها هم مانند بسیاری دیگر از وسایل کاربردی انواع مختلفی دارند که هر کدام با توجه به ابعاد محیطی که میخواهیم ان جارا چمن زنی یا علف زنی کنیم به کار می روند.

  • چمن زن های دستی:این چمن زن ها از اولین نوع چمن زن ها بوده اند که محرک انها قدرت دست و هل دادن است. ولی با توجه به اینکه انرژی تقریبا زیادی مصرف می کند امروزه چندان کاربرد ندارد.
  • چمن زن موتوری_گیربکسی : محرک این چمن زن ها بنزین است و با توجه به قدرت و کاربردی که دارند در مکان هایی که احتیاج به جا به جایی زیاد و یک چمن زن قدرتمند دارید می توانید روی این نوع چمن زن حساب کنید .
  • چمن زن برقی_شارژی:این چمن زن از نوع جدید و پیشرفته چمن زن ها است که با توجه به اسم خود از نوع شارژی آن و دارای باتری است و با برق کار می کند و برای مصارف خانگی بسیار مفید است.در ضمن این چمن زن ها با توجه به ساختار خود با محیط زیست بسیار سازگار هستند.
  • چمن زن تراکتوری:این دستگاه بهترین نوع چمن زن ها با قابلیت های بسیار بالا است و با انواع مدل های متفاوت طراحی شده و به تولید رسیده است.همانطور که از اسم ان مشخص است با چهار چرخ و موتوری قدرتمند بنزینی ساخته شده است.و در مکان های بزرگ مانند:استادیوم ها و پیست های اسب سواری کاربرد دارد.

مرکز خرید چمن زن تراکتوری سواری

مرکز خرید چمن زن تراکتوری سواری اگر قصد خرید چمن زن تراکتوری را دارید.بهتر است بدانید قابلیت ها و موتور قدرتمند این محصول آن را نسبت به دیگر محصولات بسیار برتری داده است.به همین دلیل نمی توان از نظر کیفیت موتور این محصول به هر مرکز خریدی اعتماد کرد.

اما سایت ما با نام باغبان ها با افتخار مرکزخریدی عالی برای چمن زن هایی است که هم از نظر کیفیت واقعا عالی و در ایران و حتی در مقایسه با نمونه های خارجی بسیار نمونه و عالی هستند و هم از نظر قیمت میتوان به ما اعتماد کرد.پس اگر میخواهید خریدی مطمئن داشته باشید سایت ما یکی از بهترین پیشنهادات برای خرید این محصول است.