+989129218622 artancompany22@gmail.com

فروشگاه انواع اره باغبانی سامورایی حتماً مدل های خاص و اصل این برند را که بیشترین میزان فروش در بین باغداران حرفه ای دارند، ارائه می کند. این امر سبب دسترسی آسان خریداران عمده هم شده است.
دیگر همه می دانند که اره باغبانی چیست. این ابزار دستی اصلاً چیز پیچیده ای نیست. اما در بازار انواع مدل و مارک خارجی از آن به فروش می رسد.
اره باغبانی هم مانند سایر ابزارآلات باغبانی دارای برند های مختلفی است که برخی مارک ها در کشور بیشتر معروف شده اند. اره باغبانی سامورایی از برند هایی است که با وجودی که در فروشگاه های معتبر وجود دارد، عموماً شهرت خود را مدیون کیفیت و کارایی بالایش می باشد.

اره باغبانی سامورای یاصل

بهترین اره باغبانی سامورایی

بهترین اره باغبانی سامورایی البته به شرطی که اصل باشد، مدل c-330-lh است که توسط کمپانی کانزاوای ژاپن تولید شده است.
این اره باغبانی دستی دارای غلاف بند دار است و تیغه آن دو طرفه است که از جنس فولاد می باشد. بر روی غلاف سیاه رنگ این مدل از اره باغبانی سامورایی دقیقاً نام samurai نوشته شده است.

اره هرس سامورایی

خرید انواع اره باغبانی خوب

خرید اره باغبانی خوب چگونه باید انجام شود و از کجا میسر است؟
خوب بودن اره باغبانی از چه مشخصاتی معین خواهد شد؟
اولین نکته در مورد اره باغبانی خوب هم مانند یک قیچی، خوش دستی آن می باشد. این که دسته اش چوبی باشد یا پلاستیکی بستگی به دوام دسته دارد. از طرف دیگر تیغه منعطف می تواند بیشتر عمر کند و راحت و نرم برش را در تنه و شاخه های خشک و تر انجام دهد.
خرید اره باغبانی از ابزارفروشی ها، فروشگاه های خدمات کشاورزی و گاهاً از فروشگاه های ابزار ساختمانی ممکن است. ولی خرید اینترنتی هم یکی از راه های مهم در خرید ابزار باغبانی دستی و حتی موتوری است، که خوشبختانه واردکننده ها و فروشگاه های اینترنتی زیادی هم در این مورد وجود دارند.