+989129218622 artancompany22@gmail.com

فروشگاه اینترنتی چمن زن، مدل های اتوماتیک را با استفاده از عرضه انواع مدل های جدید برای مشتریان دارد تا بهترین انتخاب را داشته باشند.
اتوماتیک بودن دستگاه ها به معنای آن است که اپراطور کمتر در انجام مراحل کار دخالت دارد.

برای چمن زن هم نمونه های برقی، بنزینی و اتوماتیک وجود دارد که ضایعات را پس از برش جمع آوری و در کیسه مخصوص خرد می کند تا فضای کمتری بگیرد.برای تخلیه آن هم نیاز به استفاده از دست برای باز کردن مخزن نیست. در فروشگاه های اینترنتی معتبر می توان شرایط ویژه برای خرید را تجربه کرد.

شاید منظور از اتوماتیک بودن این باشد که مثل ربات خود دستگاه با داشتن برنامه ای که در داخل حافظه اش می باشد، کار چمن زنی را انجام می دهد. ربات چمن زن هر چند بسیار خوش ساخت و کاربردی است ،ولی علم و تکنولوژی قدرتمندی در آن به کار رفته که سبب شده قیمت های بالاتری نسبت به دستگاه های دیگر چمن زن داشته باشد.

برای همین در ایران اصلاً بازار ندارد. در کشور های دیگر هم عموماً برای مصارف خانگی طراحی شده اند.

برای همین دستگاه چمن زن اتوماتیک رباتی در ایران توزیع ندارد. اما ماشین چمن زن می تواند اتوماتیک باشد با این فرق که برخی کارها را به صورت خودکار انجام دهد. مثل  امکان تنظیم دسته یا ارتفاع برش که با فشردن یک دکمه میسر است.

قیمت چمن زن دستی ارزان در تهران

در کنار انواع چمن زن های برقی و یا بنزینی که دارای دکمه های اتوماتیک برای تخلیه چمن ها از سبد، تنظیم ارتفاع برش و یا ارتفاع دسته هستند، چمن زن دستی هم در بازار هست که بسیار قیمت مناسب تری باید داشته باشد. به گونه ای که اگر در سال های قبل چمن زن برقی حدود ۱٫۵ الی ۳ میلیون و انواع بنزینی نهایتاً ۱۰ میلیون تومان بودند. چمن زن های دستی ۳۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان بودند.

اما در سال های ۱۳۹۹ به بعد افزایش قیمت دلار و از طرف دیگر عدم واردات این نوع دستگاه ها ، قیمتها را عجیب بالا برده است. به گونه ای که چمن زن دستی اکنون حدود قیمتی نزدیک به چمن زن برقی ۱۲۰۰ وات دارد. هر چند هر دو مدل چینی هستند.

در تهران هم کم و بیش برخی مارک ها مثل آلکو و تالون و یا آیهل عرضه دارند.

این مارک ها هم قیمتشان ارزان نیست. برای همین باید دنبال خرید دستگاه با کارایی خوب و قیمت مناسب باشید تا کمترین نیاز به تعمیر و سرویس را داشته باشد و با حجم کاریتان متناسب باشد.

چمن زن دستی