+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی ارزان یکی از بهترین نوع این کالا می باشد و باغداران و مزرعه داران برای هرس کردن شاخه های اضافی درختان از این اره استفاده می کنند. خریداران این محصول می توانند از عرضه مستقیم آن بهره مند شوند و با سفارش دادن این کالا به صورت مستقیم با قیمت کمتر از نرخ بازار آن را در این سایت خریداری نمایند. اره کره ای برای هرس کردن درختان خانه های ویلایی و باغ های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشگاه عرضه اره باغبانی ارزان

شاخصه های بارز اره باغبانی شارژی

شاخصه های بارز اره باغبانی شارژی ر اره باغبانی شارژی باید مقاوم و مستحکم باشد تا در هنگام بریدن شاخه های بزرگ و محکم شکسته نشود و با برخورد اجسام سنگین و ضربه خم یا خرابی نداشته باشد. برای راهنمایی خرید اره باغبانی کره ای در این مطلب از خصوصیات مهم آن سخن می گوییم تا در هنگام خرید دچار اشتباه نشوید.

از مهمترین خصوصیات این اره داشتن تیغه های از جنس فولاد است که برای بریدن شاخه های بزرگ نیز کاربرد دارد و در برابر هر سختی دوام دارد و شکسته نمی شود. تیغه ای این اره 350 میلیمتر است که کاملا استاندارد است و برای تمامی درختان متناسب است.

لبه های این تیغه محکم است و سه پهلو می باشد و بر اثر سختی کار بر نمی گردد و صدمه نمی بیند. از همه مهم تر قابلیت تعویض این اره است که کار را برای باغبان آسان می کند و به هنگام تعویض مشکلی پیش نمی آید.

برش با این اره بسیار آسان می باشد و بسیار تیز است و رفت و برگشت کار را راحت می کند. برای اینکه کشاورز راحت باشد یک غلاف بر روی آن طراحی شده است که می توانند بر روی شلوار ببندند و به آسانی آن را حمل کنند. طول عمر این محصول بسیار بالا می باشد و با یک خرید اره کره ای تا سالها نیاز به خریدن مدل جدید از این کار را ندارید.

خرید بدون واسطه اره باغبانی ارزان

خرید بدون واسطه اره باغبانی ارزان خرید بدون واسطه اره باغبانی ارزان از بهترین برند های که تولید شده است و مدل کره ای می باشد که کیفیت آن اثبات شده است به همین دلیل است که مشتریان زیادی برای خرید این کالا درخواست دارند این افراد می توانند برای خرید اره باغبانی کره ای به مرکز خرید آن در این سایت مراجعه نمایند و آن را با قیمتی بی نظیر از ما خرید کنند.

خرید اره ارزان در این سایت برای مشتریان گرامی با بالاترین کیفیت و با بهترین مواد اولیه همراه است و به صورت تضمینی به فروش می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر از مرکز فروش می توانید به سایت خرید آن مراجعه کنید و از مشاوران ما کمک بگیرید تا یک خرید امن و راحت را با ما تجربه کنید.