+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی در طرح و مدل‌های مختلف، که هرکدام کاربردی متفاوت دارند، به بازار عرضه می‌شوند. چنانچه خریدار عمده هستید، به مراکز فروش در شهرستان‌ها و یا وب‌سایت اینترنتی تولیدکننده مراجعه کنید. در این مراکز، فروش اره باغبانی با بهترین قیمت ممکن، انجام می‌شود. 

فروش اره باغبانی با بهترین قیمت ممکن

انواع اره باغبانی موجود در بازار

انواع اره باغبانی موجود در بازاراره، ابزاری است، برای برش چوب، فلز، پلاستیک و مواد سخت دیگر. امروزه اره‌ها بصورت دستی و برقی در بازار یافت می‌شوند. معمولاً اجسامی که به دلیل داشتن ضخامت، امکان بریدنشان با قیچی میسر نیست، از اره استفاده می‌کنند.

ساده‌ترین نوع اره، از یک دسته چوبی و یک تیغه دندانه دار فلزی یا زنجیر و یا سیم ساخته شده‌است.

شکل تیغه و دسته و ریزی و درشتی دندانه‌ها در برش زدن راحت‌تر تاثیر زیادی خواهد داشت. از اینرو اره‌های متفاوتی تولید می‌شود.

مانند اره های باغبانی، اره برای برش تنه درختان و یا اره دستی بسیار متفاوت هستند.

از لحاظ تامین نیروی لازم به سه دسته برقی و دستی و بنزینی تقسیم می‌شوند.

انواع اره برقی نیز عبارتند از:

 • اره برقی دیسکی( گرد)
 • اره برقی عمود بر
 • اره فارسی بر
 • اره تسمه ای
 • اره لنگ (آتشی)

انواع اره دستی نیز بشرح زیر است:

 • اره باغبانی
 • اره دستی
 • اره دوطرفه
 • اره آهن بر
 • اره مویی
 • اره منبت کاری
 • اره برس سطح
 • اره نوکی

انواع اره باغبانی موجود در بازار، نیز عبارتند از:

 • اره زنجیری
 • اره سرشاخه زن
 • اره هیزم بر
 • اره باغبانی سامورایی
 • اره برقی باغبانی 
 • اره باغبانی بنزینی
 • اره باغبانی دستی

اره باغبانی خوب از کجا بخرم؟

اره باغبانی خوب از کجا بخرم؟اره باغبانی خوب کدام است؟

همان‌طور که گفته شد، اره ساده‌ترین و ابتدایی ترین اختراع بشر، از دو قسمت دسته و تیغه تشکیل شده‌است.  دسته ممکن است از دسته چوبی تهیه شده باشد، بنا به نوع استفاده از اره، مدل دسته نیز متفاوت باشد. تیغه از یک سطح تیز برنده با دندانه‌ ساخته می‌شود، این قسمت نیز بسته به نوع استفاده از جنس و اندازه و قابلیت انعطاف متفاوتی برخوردار است. حتی شکل، ریزی و درشتی دندانه و تعداد آن‌ها در واحد سطح تعیین کننده است.

برای نمونه، اره باغبانی خوب، باید از انعطاف کافی برخور دار باشد؛ از دندان‌های بزرگ و‌ مناسب برش آسان و دسته با کمی انحنا تهیه می‌شود، تا به راحتی و با یک دست بتوان با آن کار کرد.

اما اره باغبانی سر شاخه‌زن را به گونه‌ای طراحی کرده‌اند که بتوان براحتی، ساخته‌هایی که در ارتفاع بالا فرار دارند را هرس کرد. این اره دسته‌ای بلند دارد. 

اره باغبانی خوب از کجا بخرم؟

برای تهیه اره باغبانی مرغوب، ابتدا باید نوع اره مورد نیاز خود را ازبین اره‌های باغبانی بشناسید.

اگر خریدار عمده اره هستید، باید از بین محصولات داخلی و خارجی که هرکدام شاخصه‌های خاص خود را دارند، انتخاب کنید.

اما اگر بدنبال اره باغبانی خوب و محکم، بصورت عمده هستید، می‌توانید به یکی از نمایندگی‌‌های فروش اره در شهرتان مراجعه کنید. مراکز فروشی که توسط تولیدکننده در شهرهای مختلف ایجاد شده‌اند، محصولات با کیفیت را با ضمانت و تاییدیه اصالت کالا به خریدار، ارائه می‌دهند.

این تولید کنندگان با رعایت جزییات و نهایت دقت، اره‌ باغبانی را در طرح و مدل‌های مختلف، طراحی و تولید می‌کنند.

قیمت انواع اره باغبانی چقدر است؟

قیمت انواع اره باغبانی چقدر است؟ضرب المثل معروفی می‌گوید: « ما آنقدر ثروتمند نیستیم که جنس ارزان بخریم».

غالبا کیفیت محصولات با قیمت تمام شده آن‌ها رابطه مستقیم دارد، چرا که برای تهیه یک اره باغبانی خوب، باید مواد و وسایل اولیه مرغوب بکار رفته باشد. ماده اولیه فقط جزیی از کل محسوب می‌شود. عوامل دیگری مانند تولیدکننده، تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و دقیق، نیروی انسانی متخصص و فنی و… در قیمت تمام شده اره باغبانی تاثیرگذار خواهند بود.

همچنین عوامل خارجی نیز، مانند تغیرات نرخ ارز، بطور مستقیم بر قیمت تمام شده محصول موثر خواهند بود.

اما تولید کنندگان برای ارائه محصولات با کیفیت در بازار رقابتی، با هدف جذب مشتری و جلب رضایت آن‌ها، با چاره‌اندیشی، محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می‌کنند.

با مراجعه به سایت‌های اینترنتی فعال و یا سایت‌های مرتبط با تولیدکننده، از قیمت انواع اره باغبانی مطلع شوید.

مراکز عرضه اره باغبانی در تهران

مراکز عرضه اره باغبانی در تهرانتقریبا می‌توان گفت که در بیشتر نقاط ایران، قسمت‌هایی از اراضی مختلف، به باغ‌ها متعلق هستند و داشتن تجهیزات باغداری، از لزومات باغداری می‌باشد. اماممکن است مراکز تولید و عرضه تجهیزات باغبانی، در همه استان‌ها دایر نباشد.

تهران بعنوان یکی از بازارهای بزرگ تجاری در زمینه عرضه انواع تجهیزات باغبانی و کشاورزی، بالاخص اره باغبانی، فعالیت گسترده‌ای دارد.

مراکز عرضه اره باغبانی در تهران و دیگر شهرستان‌ها، با هدف دسترسی مشتریان و خریداران و جلب رضایت آن‌ها ایجاد شده است. تا به این وسیله پاسخ مثبتی به تقاضای بازار داده باشند.

همچنین در جهت دسترسی شبانه روزی مشتریان به محصولات سایت‌هایی نیز، در این زمینه فعالیت دارند.

خرید اره باغبانی  بصورت عمده، از سایت و یا مراکز عرضه محصولات، مشمول دریافت تخفیف‌های فراوانی می‌باشند.

در خرید اینترنتی، نه تنه خریدار اره باغبانی از تخفیفات ویژه بهره می‌برد، که در وقت و هزینه خود صرفه جویی نموده، و خرید خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه انجام داده و همین‌طور از اصالت کالای خود اطمینان خاطر خواهد داشت.

پرفروش ترین مارک اره باغبانی در کشور

پرفروش ترین مارک اره باغبانی در کشوراره باغبانی، بیشتر برای کوتاه و هرس کردن شاخ و برگ درختان بکار می‌رود. اما در گذشته با استفاده از وسایل سنگین و با بازدهی پایین، این امر بسختی انجام می‌شد.

به عقیده اکثر کارشناسان و متخصصان فن، حتی لوازم دستی مانند اره باغبانی باید دارای مشخصات فنی باشند و از استاندارهای خاصی تبعیت کنند. 

وزن و جنس تیغه، شکل، سایز و تعداد دندانه و… همین‌طور شکل و جنس و اندازه دسته اره در کاربری و بازدهی آن تاثیر بسیاری خواهد داشت.

پرفروش ترین مارک اره باغبانی در کشور، به محصولاتی نسبت داده شده، که تمام استانداردهای بالا را به علاوه قیمت مناسب با خود به همراه داشته باشد.

همچنین خریدار اره باغبانی بتواند در هرساعت از شبانه روز و از هرنقطه کشور، بهترین اره باغبانی را سفارش دهد.

همه این موارد، یعنی اره باغبانی ارزان و استاندارد را در سایت آنلاین  فروشنده اره باغبانی می‌توان یافت و ثبت سفارش نمود.

بازار خرید و فروش انواع اره باغبانی

بازار خرید و فروش انواع اره باغبانی خوب است بدانیم، در طراحی اره‌ها، هرچه اندازه دندانه درشت تر باشد، آن اره برای برش اجسام نرم بکار می‌رود و هرچه دندانه ریزتر باشد، برای بریدن مواد مقاوم تر. برای مثال دندانه اره مناسب باغبانی بسیار درست تر از اره ‌ای است که در بریدن تنه درخت بکار می‌برند.

هرچه که دندانه ها بزرگ‌تر باشند، سرعت برش بیشتر می‌شود، اما دقت و ظرافتی در کار نخواهد بود.

با وجود باغات فراوان در مناطق مختلف، بازار خرید و فروش انواع اره باغبانی، رونق خاص خود را دارد.

اما با توجه به شرایط حاکم بر اقتصاد ایران و نوسانات نرخ ارز، بازار نیز دستخوش این تغیرات است. قیمت تمام شده محصولات در روزهای مختلف، ممکن است متفاوت باشد.